Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyfolytában azon aggódom...

Egyfolytában azon aggódom hogy az átutalásaim valami technikai hiba miatt nem érkeznek meg a számlámra, és akkor mit fogok csinálni. Hogyan szabaduljak meg ettől a félelemtől?

Figyelt kérdés
júl. 6. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmiktől en is félek!

Én főleg attól, hogy eltűnik a penz a kontómról mikor szamlakat kene fizetni. Ittmaradok kifizetetlen házbérrel, külföldön egyedül

júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy mint a többitől.

Ne gondoljrá.


Igazság szerint ez a félelem:

,,1;Menekülési vágy. Képzelt (vagy valós) külső fenyegetés miatti irányíthatatlan késztetés, a valós tények észlelése nélkül."

2; Fenyegető veszedelem; aggódás, riadalom oka.



Számtalan megfogalmazása van a félelemnek.

Én a saját félelmeimet úgy tudom legyőzni ,hogy

1;Nem gondolokrá.Mert ugye a félelem egy tapasztalaton vagy egy élmény nem kívánásán alapszik ,amit az emberi elme legyárt magának azért ,hogy minden figyelmeddel azon legyél ,hogy ne történjen ilyen.

2,Ha nagyon belém ivodott a félelem.Az én esetemben a sötéttől való félelem akkor szembe kell vele nézni.Én ezt úgy csináltam ,hogy kimentem a legnagyobb legsötétebb temetőbe ,ami volt a közelben és ott voltam órákig egyedűl éveken keresztűl.Most én eljutottam arra a szintre ,hogy a sötéttől való félelmem csak egy egészséges szinten létezen.

3;Ha ezt te nem birod megcsinálni hallgas relax zenéket ill meditálj ,hogy ne ezen kattogj nap hosszakat.

júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!