Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a rémálom mit jelenthet?...

Ez a rémálom mit jelenthet? (figyelem, nagyon durván felkavaró tartalom) 21/f

Figyelt kérdés

Egy faluban játszodott az álmom, ahol 2012ben éltem/éltünk 6 hónapot. Az álom úgy kezdődött, hogy 2012-ben a főúton nagyon sok prosti volt, hiszen akkor ez gyakori látvány volt arrafelé, én féltem, lementem a faluba, 2024 lett. Sétáltam ott, gyerekkori dolgaimról álmélkodva, fotózkodtam, és amit kitettem sztoriba, egy általam nem szívlelt családtagom megnézte, ami manapság előfordul, és ugyanígy jártam el, panaszkodtam erről egy barátnak. A faluban olyan érzésem volt, hogy meg akarnak ölni, bántani, elég para érzés, beugrott a sok régi kékfény, édesanyám által mesélt hírek a faluról, de full egyedül mászkáltam 4 emeletes panelházak között. Kiértem egy útra, két darab V43 Szili villanymozdony volt roncsokban az úton, én először azt hittem abbadoned cucc, kezdtem favorizálni, fotózni. Jött az a mercédesz rendőrautó, leállt, tűzoltó mentő. Kiderült, hogy kamionok szállították platón mozdonyokat, és lecsúsztak(eddig a pontig minden nagyon durván egyezett a reális képpel), és mozdonyvezetők benne voltak a géptérben, az egyik egy 431 285 pályaszámú volt, határozottan emlékszem a képkockákból. Emelték ki a roncsokból őket, én lesújtott fejjel néztem, az egyik nem volt egyben, másiknak a fejéből ömlött a vér és egyéb szervi dolgokat láttam, amit nem nagyon írnék ide.

Egy idős veterán katona ment mellettem, mentünk a roncsok közt buszmegállóba sírtunk mindketten, megkérdeztem tőle, hogy katona volt, ő: miből gondolja? Szolgáltam a seresegben.

Így végződött.


Azt tudni kell, hogy mozdonyvezető gyakornok vagyok. Nem félek a balesetektől(igazából de, nem akarok, de nem szorongok), nem nézek Gore videókat, nem vagyok beteg agyilag, csak rossz gyerekkorom volt, és abba a faluban voltak az utolsó jó perceim. Nem tudom feldolgozni, ez egy tudatallati üzenet, sajnos rengetegszer álmodok rosszat, pedig nem vagyok depressziós sem egyéb...



júl. 26. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Az teljesen ertheto, hogy a faluban meg akartak elni. Videken gyakorlatilag szociopata fasko boomerek laknak, akik utalnak mindenkit, aki fiatalabb naluk, vagy nem feher hetero.
júl. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
*olni
júl. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3%
Úúh pedig az 1285-ös Szili nagyoon jó gép, kétmotoros teljesértékű és megy, mint az állat.
júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, épp most volt 1 nap alatt 3 vasúti baleset, de egyébként is nagyon sok hír szól erről. Még ha nem is nézed a híreket, máshol hallhatod fél füllel. Az ember fantáziája beindul, pláne ha felkavaró dolgokkal szembesül. Nem jelent ez semmit, felzaklattak a hírek.
júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!