Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kenyszergondolatokat befolya...

A kenyszergondolatokat befolyasolja az alkohol?

Figyelt kérdés
Hirtelen 1 hete agressziv rossz kenyszergondolataim lettek es szorongasok is fognak el ez kozbe es lehangolt vagyok nagyon stb.. most felek el menni inni haverokkal, mert attol felek, hogy ezek fel erosodnek.. tudom nem tudnek senkit bantani foleg nem a szeretteimet de nem tudom most miert vagyok igy.. mintha teljesen depresszioba estem volna hirtelen a semmibol
júl. 23. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az alkohol siman jobban megborithat mentalisan.
júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, befolyásolja. Hisz a lelki állapotod is befolyással van az alkohol rád kifejtett hatásaira.


Ettől függetlenül nyugodtan menj el szerintem inni a társaság eltereli a figyelmed. Plusz bizonyított tény hogy a kényszer gondolatok ellen a társaság és barátok a legjobb ellenszer.

Mindazonáltal ha hülyeséget csinálsz álá kényszer gondolatok miatt csinálsz valamit úgy is észreveszi valaki s leállít így nincs mitől félned.

júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát de azt olvastam a kényszer gondolatok nem valósulnak meg…
júl. 24. 00:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ebbe vagyok bele tegedve, hogy hogy is szulethetnek hulyesegek az agyamba
júl. 24. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

#3

Azt nem olvastad, h van olyan is, hogy de?

júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
júl. 24. 05:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!