Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kint' ment valakinek a benzo...

Kint' ment valakinek a benzo elhagyás ? Vannak még NEM minnesotás rehabok ?

Figyelt kérdés

Egyszer sikerült 15 év folyamatos napi 8-10 2es Rivót, piával letennem egy elvonón 10 évig, előbb jött az ital, majd sajnos a benzó megint.

Klasszikus elvonókról már nem tudok, Minnesotát nem akarok.

Bent segített a futás, a Biblia, Meditáció, egy csomó minden amit kint nem nagyon tudok csinálni.

Bent nem szégyelltem hogy elvonásba eleve izzadok mint az ökör, hát még ha ilyen melegbe elvonásba futnék..

Szóval fizikai munkát végzek, ha nem veszek be most Frontint, akkor munkaképtelen vagyok, jön az izzadás, remegés, néző para, ki mire gondol stb benzo elvonós agymenés. Ha meg szedem, elvégzem a munkát, de egyre fáradtabb vagyok már, tudom hogy jobb lenne ha nem -5 ből kellene -1 re állítanom minden reggel az elvonásban.

Munkásszállón lakom, többen lakunk 1 szobában , szoval a környezet sem rózsás.


A pszichiaterem csak kiirja a havi adagot, nem beszélget, pszichologusra nincs pénzem.


Ment valakinek kint lerakni a benzót ?



júl. 22. 18:05
 1/3 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Sajnos tudtommal ma már mindenhol ezt a Minnesotát erőltetik.

A Nyírő Gyula kórházas addikt is Minnesotás lett.

júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg Parnassan al áthidalni az éjszakát.

De ha eleve olyan helyen vagy, amit segít elviselni a benzó, lehet jobb egy horrorisztikus, szektás' Minnesota, mint egy munkásszálló. Végülis szrabb nem lehet, szerintem :)

júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak a Minnesota full gyógyszermentes (IS), régebben hónapok, évek voltak egy Benzo elvonás, még ha ma rákeres valaki akkor is látszik milyen nehéz.
júl. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!