Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok olyan rosszul amikor...

Voltatok olyan rosszul amikor levegőt venni is fáj?

Figyelt kérdés
Mindenem oda lett, a párom, munkám, autó, lakás. Számítottam a párommal mert muszáj volt, depresszióval küldöm , amin sajnos Ő meg inkább rontott, most annyira fáj, nem bírok élni. Öngyilkossagon gondolkodom megint, hát ha most sikerül.

júl. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépelten hangzik, de soha nincs olyan, hogy vége. A munkával kezd, helyezkedj el, dolgozz, aztán majd alakul. Mondhatod, hogy én könnyen beszélek, de tényleg próbáld meg.
júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt sajnos.

Amiután az iskolában egyszerre 4ember ellen kellet hadatviselni.

Akkor még a levegő vétel is fájt főleg úgy ,hogy akkor vesztettem el az összes barátomat így szóval egyedűl maradtam a nagy világban.

Az a korszak az számomra tényleg fájdalmas volt.


Én azóta könyveket olvasok,sportolok hétvégente,tanulok még mindig munka mellett.

Nekem ezek segítenek.

De az segít még nagyon nagyont ,hogy ha mosolygok illetve az ,ha kinevetem a gondolataimat.

Próbáld ki te is.

júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen :(
júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Pont hasonló cipőben járok :(
júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!