Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalt a szomszéd néni és...

Meghalt a szomszéd néni és tökre megvisel a dolog, pedig sokat szenvedett, tehát megváltás volt neki a halál. Mi lesz velem, ha a szüleim halnak meg?

Figyelt kérdés
Kedves, jófej néni volt.

júl. 16. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodjon békében. Pont gondolj arra, hogy sokat szenvedett és már jobb neki.

Az én felmenőim egy kivétellel már meghaltak. Természetesen meggyászoltam őket, de az élet megy tovább. Túl lehet élni, ne félj.

júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"Mi lesz velem, ha a szüleim halnak meg?"


Vélhetően az ő haláluk is meg fog viselni.

júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Vélhetően az ő haláluk jobban meg fog viselni. Engem is megviselt a szüleim halála, de idővel ki lehet heverni, ha bár még mindig fáj, ha rájuk gondolok. De ne ezen filózz, mindenki meghal egyszer, addig viszont élni kell, úgy ahogy a legjobb legyen neked, és tégy boldoggá másokat, mert az téged is jó érzéssel fog eltölteni.
júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj arra hogy jobb meghalni idősen otthon mint fiatalon háborúba.
júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%
Semmi
júl. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Törekedj jó emberi kapcsolatok kialakítására, mert akkor sokkal kevésbé fog megviselni az elvesztésük!


Nekem a barátaim annyira sokat tudtak segíteni, amikor anyukám elment, hogy egy idő után nem éreztem meg a gyász fájdalmát.


Nagyi halálakor telefonon öntötte belém a lelket a párom. (Ez pár hónapja volt.) Sokat jár át hozzám, így nagyon is enyhíti a magányomat.

júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!