Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem mi történik velem,me...

Nem értem mi történik velem,mentális beteg lennék vagy megőrültem?

Figyelt kérdés
valami megváltozott és nem tudom hogy hol romlott el minden…Nem találom a helyem a világban.Valahogy elkezdtem máshogy láttni az embereket.Mintha éreznem egy kis idő után hogy egy ember milyen…Ahogy próbáltam kicsit puhatolózni másoknál hogy hogyan is működnek rájöttem hogy nagyon penge az agyam.Elképesztően vizuális vagyok hihetetlenül jól láttok térben es amit elképzelek az mintha megjelenne előttem,vagy ahogy elképzelek valamit mintha ott lenne előttem.Folyamatosan pörög az agyam nincsen szünet csak is akkor ha alszom,mindig egy lépéssel magam előtt járok és ez olykor problémát okoz mert túl messzire akarok előre láttni és a tudat hogy meg nem vagyok ott nyomasztó…Hogyha valaki elmondja a problémáit nekem hihetetlen hogy mennyire gyorsan tudok megoldást találni rá…Elkezdek kérdezősködni és jön…Nagyon gyorsan tanulok és bármit csinálok rövid időn belül jó leszek benne.Nagyon jól bánok az emberekkel és ahogy észre vettem nagyon is szeretnek velem beszélgetni.Megkülönböztetek személyiségeket,pók aki csak szövi a szálakat ezt általában a gyengébb embereken figyeltem meg akik nem tudjak megoldani a saját problémájukat aztán ugx alakítják a helyzeteket hogy az akinek nem tudnak ártani valahogy sérüljön van a horgász aki csak is beetett és várja hogy a másik rá kapjon a csalira úgy hogy ne tűnjön fel az a másiknak hogy ő ezt akarta el kellene mennem egy pszichológushoz?Baj lenne velem?Segiteni szeretnek az embereknek és csak jó lenni,ragaszkodom a jóságomhoz és a kedvességemhez mert ez vagyok de amikor ártanom kell bármilyen formában a másiknak azzal én serulok jobban így is úgy is de olykor el kell fogadnom hogy nem menthetek meg mindenkit és tehetetlennek érzem magam
júl. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, mi a problemad.

Az, h nem tudsz mindenkit megmenteni?

júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg írni nem tanultál meg a hihetetlen penge agyaddal. Szerintem te egy átlagos ember vagy aki speciális hópehelynek szeretné magát érezni.
júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd sértésnek, de ez alapján úgy tünik, hogy fontosnak, különlegesnek akarod érezni magad és megfelelési kényszeres vagy mert az önértékelésed nincs a helyén.
júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igaz lehet mindegyik
júl. 13. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálod meggyőzni magad, hogy az mind vagy amit leírtál. De nem kell ilyeneknek lenned, az emberek mindig tudják hogyan segítsenek magukon. Hidd el, akinek az élete, az már rég rajött arra amire te is.

Végezd el a feladataid a tőled telhető és az alkalomhoz képest legjobban, ne hagyj hátra szürke foltokat. Akkor nem kell másnak érezned magad, mint ami vagy.

júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meg kell barátkoznom magammal először is.El kell fogadnom hogy ilyen vagyok és hogy így működöm.Csak is a boldogságot szeretném megtalálni és a szabadságot mások véleménye igazából már nem hátáról be és nem is vágyom arra hogy valaki elismerjen vagy bármi csak szeretném elérni a céljaimat
júl. 13. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
yep-yep!
júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!