Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusom többet árt...

Pszichológusom többet árt mint használ. Magánra a kutyám miatt nincs pénzem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz 5 éve államiba. 15-20perc egy ülés. Nem érdekli bármit mondok csak bólogat utána már nem is emlékszik mint mondtam. (Nem "sima" depresszió+szorongással járok oda). Nagyon rosszul esik,hogy őt sem érdekli mi van velem legalább játszaná meg. Kórházba befeküdni nem tudok a tartósan beteg kutyám miatt. Ugyanígy a munkám se kockáztathatom egyedül élek albérletben plusz a kutya ami ugye 50+ ezer havonta. Mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve. Családom nem segít ebben. Barátaim nincsenek. Nem tudom mihez kezdhetnék egyedül nem tudok kimászmi ebből a gödörből,de ha már a szakemberek se segítenek mit tudjak csinálni? Kérlek ne bántsatok így is a sírás kerülget. 15 nyugtatót szedek egy nap az se érdekli szerinte ez nem vészes vannak rosszabb helyzetben lévő páciensei is. Jó legyenek,de ne mondja a szemembe

júl. 12. 10:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez is járok ő ugyanez. Legmélyebb pontomon azt mondta jó most neki erre nincs ideje kint várnak rá. Legközelebbre foglal 2 időpontot,hogy tudunk beszélni.Azon az időpontom 10 perc után elküldött mert én voltam aznap az utolsó és ment volna már haza. Ennyit a beszélgetésről
júl. 12. 10:32
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez durva. Az emberek fizetik a TB-t, és erre ez van.

Sajnos nem tudok mást javasolni, minthogy fordulj másik pszichiáterhez, mivel vannak jók is, ki kell őket fogni.

Nagyon sok sikert, és ne feledd, sosem vagy egyedül!

(valamint a kutyusodnak is a legjobbakat :).)

júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám, szerintem tudok segíteni.
júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kutyu jól van. Szív és autoimmunbeteg ezért kell a folyamatos gyóyszerezés főleg a szemcsepp napi 30x legalább. Váltani nem tudok,mert mindenki elküld,hogy nem oda tartozom. Bentfekvősbe meg nem tudok menni,mert akkor buktam az állásom és a kutyám is. Mindegy ez van nem mindenkinek jut a segítség sajnos:/
júl. 12. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

"a szakemberek se segítenek"


A szakemberek sok esetben szart sem érnek, Istenként nézünk fel rájuk közben ugyanolyan büdöset szarnak!


És itt is mint minden esetben: MÁNI!🤑

júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kár a kutyára fogni, másra is költesz, eszel, van rezsid, veszel ruhát, stb. A kutya az ember legjobb barátja. Nála jobb pszichológusod azért a pénzért nem lesz, mert a kutyád bármikor meghallgat és mindig örül neked, nincsenek más páciensei, nem nyaral.
júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nyugtatózással is el fogod veszíteni az állásod és függő leszel, tehát nem jársz jobban.

Esetleg a család nem vigyázna a kutyára sem, amíg kicsit rendbe tennéd a dolgaid?

Ha elmész táppénzre, akkor kirúgnak ugyan, de amíg táppénzes állományban vagy, jövedelmed is van, és addig tudsz egy új állást találni.

júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem adják be neki a gyógyszereit rendesen sem a szemével nem foglalkoznak. Munkatársaimat meg nem szívesen hagynám itt. Voltam már toxic munkahelyen ez nem az. Tényleg ezt már 100x végig gondoltam sehogy nem lehet megoldani:/ nem is tudom miért írtam ki talán csak jó volt kicsit panaszkodni...

Köszönöm a válaszokat!

júl. 12. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak ingyenes lelkisegély szolgálatok, például a delutan.hu, ahol emailben levelezhetsz velük, és bizonyos napokon élőben lehet velük chatelni 18:00-21:00 óra között. Nagyon kedvesek, tényleg odafigyelnek rád, emlékeznek rád, még ha a következő időpontban mással is chatelsz, próbálnak segíteni a legkülönbözőbb módszerekkel.

Nekem is írhatsz, túl vagyok már pár öngyilkossági kísérleten, én tudom, mit érzel, bármikor szívesen meghallgatlak.


26 éves nő vagyok

júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok


A kutyus problémát is átérzem, én is csak a kiskedvencem miatt vagyok még itt :(

júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!