Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem bírom tovább!...

Úgy érzem nem bírom tovább! Elértem teljesítőképességem határát. Mind érzelmileg, mind fizikailag kimerültem. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Krízishelyzetben vagyok. Nem látom a kiutat.

Olyan problémáim vannak, amivel nem tudok megküzdeni. Nem bírom tovább. Nincsen segítségem. Nincsen, akire támaszkodhatok. A munkám kimerítő. Ma nem ettem egész nap, mert állt a sor.

Ezt a munkát is nagyon nehezen sikerült megkapnom.


Vannak más dolgok, amiket fizikálisan nem bírok már. Minden férfi munkát is én végzek. Meghalt mindenkim, nagymamám nem hajlandó gondozónőt beengedni. Elvárja, hogy kiszolgálják.


Párom nem segít nekem.


Most értem el azt a mélypontot, hogy összeroppantam.


Sokat sírok, idegileg kikészültem. Nem tudok már megküzdeni ezzel. A munkahelyemen rosszabbul teljesítek.


Nem akarom folytatni. Nincsen örömöm.


Nem tudom kinek elmondani. Hiába megyek el pszichológushoz, nem fogja helyettem megoldani a problémáimat.


Én vagyok túl gyenge ehhez. Belefáradtam. Nem bírom egyedül, nem bírok ennyi felé szakadni.


júl. 11. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem is arra való, hogy helyetted oldja meg a problémáidat, hanem hogy rávezessen arra, hogy te jöjj rá arra, hogy hogyan oldhatod meg azokat. Az ember nem egy mechanikus robot, mint egy óra, amelyet elviszünk az óráshoz, aki megjavítja.


Lelkisegély szolgálatot ajánlom, kell, hogy legyen ilyen Magyarországon is!

júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 úgy értem, hogy nincsen, aki segítene nekem a megoldandó dolgaimban. Nem tudok egy fenékkel több lovat megülni.

Nem segít senki nekem és fizikálisan nem bírom. Sem pszichésen.


Tudom mit kellene tennem. Gondozónőt igényelni. De nem egyezik bele a nagyi!


A párom nem segít a ház körül. Lusta.

Nem érdekli semmi.

Ezen sem tud segíteni a lelkisegély.

Bele fogok rokkani.

Itt sem fog senki tudni segíteni. Csak legalább kiírtam magamból.

júl. 11. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!