Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom magam pszichiátriár...

Hogy tudom magam pszichiátriára juttatni? A családom éppsége miatt.

Figyelt kérdés

17 vaggyok. Már voltam pszichiátrián de vissza szeretnék menni mert a gyógyszerek nem működnek, erőszakos gondolataim vannak, és cselekszek is erőszakosakat (fal verés, anyám felett álltam egy késsel és gondoltam hogy “nyissz” vagy se, ilyesmi) van konkrét tervem is, hogy hogy fogom meg*lni az anyám (aki bántalmazott engem sok éven át). De konkrét terv, hogy hogy állítom majd be annak, hogy ő nyiffantotta ki magát stb…


Szóval a családom éppsége miatt hogy tudnám magam pszichiátriára jutattni amíg meg nem javulok?


Mondtam a pszichiáteremnek ezeket a rossz gondolatokat de ő annyit mondott, hogy várjunk vele, hátha elmúlik…

Ja k*va jó a várjuk ki, csak mi van ha addig amíg ő várogat én cselekszek valami visszafordíthatatlant?


Már félek saját magamtól is.



júl. 9. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a pszichiáteredhez, hogy nem bírsz uralkodni magadon és adjon gyógyszert, amit vészhelyzetben bevehetsz és adjon tanácsot, hogy mit tegyél hasonló kritikus esetben.
júl. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na erre nen gondoltam.🤦‍♂️

Koszonom!

júl. 9. 06:12
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Menj más dokihoz, ő egy kókler.

Észre kell vegye a veszélyt, akkor is ha leplezed, erre ő akkor se akarja ha már a szemébe mondod -.-

júl. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!