Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam emiatt rosszul?

Miért érzem magam emiatt rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Muszáj vagyok kiírni ezt a kérdést, sorokat magamból.


Rövidre próbálom venni, hogy legyen esélye akárkinek is elolvasni:


Van egy srác, néhány éve ismerkedtünk meg akkor alkalmi szex céljából. Nagyjából másfél évet jártunk össze. A szex isteni volt közöttünk, a kémia is. Számomra még több, szerelmes lettem bele. Én ezt akkor elmondtam neki. Ő nem szeretett volna ebbe jobban belemenni, neki elég volt a szex és más semmi. Nyilván nem egyetlen szex partnere voltam(ezt is tudtam, meg sokszor atvert hazudott) - mivel már nem tudtam tovább bírni, hogy nem lehet több, megbeszéltem vele, hogy szakitsuk meg a kapcsolatot, mert már a mentális egészségemre megy. Így is lett részemről. Tiltottam mindenhonnan, kivéve SMSben ért el. Nem haraggal váltunk el.


Ahogy teltek az évek, sokat gondoltam rá, de mindig tudatában voltam, hogy egy jó szex voltam neki semmi más, felesleges rajta görcsölni. Ő azért néha néha dobott SMSeket nekem, nem reagálva rá.


Elérkezek pár nappal ezelőttig hogy megint keres. Kéri, hogy oldjam már fel az egyik oldalon a cseten, hogy tudjunk ott beszélgetni, tisztázni szeretne a dolgokat, hogy mizu velem stb.

Feloldottam mert kíváncsi voltam mit akar tisztázni, mert nem haragudtunk egymásra, mindent megbeszéltünk.

A bonyodalom itt kezdődik:

Nagyon cuki velem.

Elmondta,hogy megváltozott és nagyon szeretne visszaszerezni. Komolyan gondolná velem a dolgokat adjak neki még egy esélyt. Én vittem tovább magam, hogy nem szeretnék tőle semmit, már sikerül túl tennem magam rajta,ne nehezitse meg mégjobban.(meg amúgy ha reálisan látom a dolgokat nem működne, mert ilyenkor nyáron van itthon egy két hónapot, egyetem miatt pár száz km arrébb lakik)

Ma is hívott, hogy találkozzunk személyesen, de nem mentem. Tiltani már nem akarom, de mégis zavar.


Felmerült bennem a kérdés, hogy bennem van a hiba?

Önértékelési problémáim lennének, hogy nem akarok tőle semmit? Meg minden közeledését én visszautasítom.

Meg annyira szeretném ha szeretnének, de mégis is elutasíto vagyok vele.

Es emiatt olyan rosszul érzem magam, hogy ilyen vagyok.



júl. 3. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

"Felmerült bennem a kérdés, hogy bennem van a hiba?"


Igen.


"Önértékelési problémáim lennének, hogy nem akarok tőle semmit?"


Igen.

júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyival kiegészíteném, mert ez lemaradt:

Én meleg, ő biszex pasi

júl. 3. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi rosszat nem látok. Te beleszerettél, ő elutasított. Nyilván nem akarod ezt újra átélni. Amondó vagyok, hogy hagyd a francba. Főleg, ha tudod, hogy pár hónap után úgy is eltávolodtok. Persze, benne van a pakliban, hogy kiszórakozta magát és hajlandó megállapodni. De sajnos, az is, hogy most nyáron unatkozik, el akar veled szórakozni, aztán pá.


Ez nem önértékelési probléma. Bizonyos emberek nem, vagy csak nagyon nehezen adnak második esélyt. Én se fogadtam vissza az exem. És milyen jól tettem. :D

júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs benned hiba egy szál sem. Szerintem jól csináltad, hogy vissza utasítottad. Lelkileg fájdalmat okozott neked a múltban. Pláne, írtad hogy nem is működne a távolság miatt egyet értek a döntéseiddel.
tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!