Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A passzív agresszív ember...

A passzív agresszív ember tudatàban van annak hogy rejtetten alattomos?

Figyelt kérdés
Jattszak a jot,a martir.Becsavarnak valamit utana ugy viselkednek mintha mi sem tortent volna es artatlan arccal megkerdezik: Valami gond van? Miert vagy ilyen komoly?,stb.
jún. 30. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es: Igen, vannak ilyen emberek, valószínű rettegnek az őszinteségtől. Sokszor gyávaság van mögötte. Valamint ezt tanulták otthon.

Magyarországon különösen gyakori a passzív-agresszív viselkedés, mert nem tanítják meg az emberek többségét az őszinte kommunikációra, alacsony szintű a lakosság érzelmi intelligenciája.

júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11.jol mondod rettegnek az oszintesegtol pedig ami esetleg menthetne a helyzetet az az oszinteseg.De az mondjuk durva oszinteseg lenne hogy inkabb massal talalkozom bar veled beszeltem meg es ennek o is tudataban van.Ebben az esetben a videken elo testvereek ha bejelentkeznek ertheto ha amiatt halaszt,de ilyenkor illik ket mondattal megmagyarazni a helyzetet mivel velem is lebeszelte.A masik helyzet nem volt ertheto.Ha mar elobb megbeszelte a baratnovel miert nem mondta nekem hogy basszus jol el lottem volt mar egy megbeszelt programom aznapra kerlek ne haragudj melyik napetsz ra tegyuk at erre vagy arra a napra.Ha viszont velem beszelte le es engem akart ejteni,nem korrekt,mert nem allta a szavat.Itt jon a kepbe amit irsz a nem jo kommunikacio.Meg valoszinuleg otthoni minta is.
júl. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!