Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezeletlen borderline vezethet...

Kezeletlen borderline vezethet öngyilkossághoz?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyonis.
tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Csakis oda.
tegnapelőtt 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
28/F voltam.
tegnapelőtt 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Duke81 ***** válasza:
0%
Lehet tudatlan vagyok de mi a fene az a borderline?
tegnapelőtt 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Én azt mondom, hogy akár (buddhista) megvilágosodáshoz is vezethet. ;)


Igen, a megvilágásodáshoz.


A Borderline személyiségzavar bármikor, seperc alatt gyógyítható. Csak akkor nem gyógyítható, ha az illető azt hiszi, hogy ki kell gyógyulnia abból, ami valójában nincs is.


Hát persze hogy létezik a Borderline személyiségzavar, sőt, bármilyen személyiségzavar, ameddig az ember beképzeli magának, hogy olyan dolgok léteznek, ami nincs is.


De hogy hol van az a tapasztalat, amivel bizonyíthatom a megvilágosodást? Sehol. Hol lehetne? Pont erről van szó.


Így képzelődhettek nyugodtan, hogy most akkor ez igaz, vagy kamu, amit írtam.

tegnapelőtt 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 qborka ***** válasza:
80%
Igen, sajnos ismertem ilyet. 😥
tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Kettőhöz is.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne inditsuk ujra a birkalineozast legyszives...
tegnapelőtt 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem kell semennyire sem sajnálni a Borderline-osokat, bőven elég nekik az a sajnálat, amit saját maguknak adnak. Nem kell nekik még egy ráadás, az csak rontja az állapotukat. De mégis minek? Csak azért, mert nekik így kényelmes.


Tudom, mert én is voltam egykor az. ... Aki így van, ő a felelős azért, mert így van. Az, hogy az ember a fejében mit szeretne lejátszani mint egy mesterséges intelligencia, az az ő arénája.

tegnapelőtt 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

En elhiszem vannak borderline-ok, nem az a gond, csak amit felirnak nekik ha kapnak BNO-t altalaban xanax meg ilyeneket kapnak, fura hogy erre menne ki a jatek. Es fura, hogy kb par honapja ha nem fel eve megy ez a birkaline jobbra balra menet.


Nem annak szol aki tenyleg az, hanem akiknel a fejetol buzlik a hal - pl. diagnozis sincs de "fix hogy borderlineos vagyok ezert..." meg ilyenek.

tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!