Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerinted ebből a depresszióbó...

Szerinted ebből a depresszióból ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Otthon élek a szülőkkel ,de sajnos részben a múltunkból adódóan is nagyon durva verbális kitőréseim vannak ,ami azt jelenti ,hogy csúnya dolgokat mondoknekik ,mert nem birom tovább ideggel.Emellett valószínűleg depressziós is vagyok.

Ez részben azért is van ,mert nem birok a gondolataimmal ,de ő hiábjuk is ,mert néha a tájékozatlanságuk,tudatlanságuk idegesítő.

Ebből adódóan nem lehet elbeszélgetni velük semmiről és ez is idegesít ,mert a beszélgetések is sokszor átmennek értetlenkedésbe haragudásba.


Vannak nyugtatók amiket emiatt szedek ezek is segítenek valamennyit.



jún. 27. 09:57
 1/7 A kérdező kommentje:

a dühkitörések a hülye gondolatokból is erednek.

Legalább is egy része.

jún. 27. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A katonák nem nyavajognak ennyit, akiknek leszakadt kezük lábuk. Ez egy jó pelda, hogy mi a hiba veled, és hogy mitől és hol fogsz elbukni az életben, ha még ennyitől is dühkitöréseid vannak. Ne hibáztass másokat, mert te akarsz beszélgetni számodra idegesítő és értetlen emberekkel. Dolgozz, gyüjtögess és költözz el otthonról, mint minden normális felnőtt ember. 27f
jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerető szülei mellett sokat tanulhat az ember magáról és hogy hogy boldoguljon az életben. Lehet, hogy akikkel te szívesebben töltenéd az idődet, őket éppúgy idegesíted a lelkizéseiddel, a mamahoteles tapasztalatlanságoddal, mint ahogy téged a szüleid.
jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. Azt se tudjuk hogy fiú vagy lány, és hogy hány èves lehet.
jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi "3"
jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Valami kamaszkori világfájdalommal állunk szemben. (legalábbis remélem)
jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Remélem én is.

De valami ilyesmiről volt szó.


Azóta már megbékéltem a világgal.

jún. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!