Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy a kórházi...

Normális hogy a kórházi pszichiáter nem ad leletet?

Figyelt kérdés
Ès EESZT-ben sem látok semmit? Magának vadul pötyög a számítógépébe miközben beszélgetünk , de én ebből semmit nem tudok, hogy mit írt rólam. Kényszerből tettek át hozzá, mert akihez jártam szintén tb- alapon, elment gyedre, és szét kellett osztani a betegeit. Eddig 3 szor jártam nála, nem egy szimpatikus ember. De ez nem is lenne olyan nagy baj, ha nem “titkolózna”. Pánikbetegséggel kezelnek, szóval semmi önveszélyes, Scippát szedek, már rég stabil az állapotom. A régi doktornő rendesen oda adta a találkozásunk után a nyomtatott papírt, illetve fennt van neten is minden. Ez egyáltalán törvényes hogy nem tudok semmit a saját állapotomról?
tegnapelőtt 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Ez egyáltalán törvényes hogy nem tudok semmit a saját állapotomról?"


Te magad is tudod hogy gyengeelméjű vagy nem véletlenül jársz pszichiáterhez ezen kívül hogy mit firkant a papírra teljesen lényegtelen de esetleg jelezd neki hogy elolvasnád mert érdekel azt odaadja.

tegnapelőtt 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos a legtöbb tb-által támogatott helyen nem igazán adnak leletet mikor kértem akkor pedig egyenesen hülyének néztek, hogy minek nekem az.


Illetve ahelyett, hogy valódi segítségnyújtás történne helyette inkább csak fel írnak egy gyógyszert azt mehetsz amerre látsz őket nem érdekli (rengeteg pszichológust meg jártam már több különböző helyen s az összes tb-által támogatott helyen ezt tapasztaltam)


Amióta elmentem magánba azóta mindig kapok leletett s még együtt át is nézzük és beszéljük is.


Bár én csak ADHD illetve szorongás miatt járok, de sokat segített.


(Tudom, hogy az ADHD-t legtöbb esetben gyógyszer és terápia együttesével kezelik, de nálam csak gyógyszer volt melytől állandóan rosszul voltam s a figyelmemet is elvonták a mellékhatásai mintsem, hogy segített volna mikor pedig ezt mondtam is nekik emelni akartak az adagon és mikor mondtam, hogy én még egyszer be nem veszem azt a vackot csak még jobban erőszakoskodtak bezzeg mikor kérdeztem, hogy helyette nem lehetne-e terápia vagy eddig azt mi a csudáért nem kezdük el akkor szó szerint hülyének néztek majd félóra után kiküldtek a rendelőből. Holott normálisan kommunikáltam velük annak ellenére, hogy mennyire felidegesítettek)


Azóta csak terápiára és beszélgetésre járok s teljes mértékben gyógyszer meg ilyen vackok nélkül egyre jobban tudok koncentrálni s ennek az eredménye is meglátszik.


Javaslom, hogy menj magánba (tudom hogy drágák és nem is mindenki engedheti meg magának, többek között én is ilyen vagyok, de szerencsére találtam olyat aki viszonylag olcsón dolgozik mindazonáltal jó munkát végez és elég ritkán járok még is hatalmas segítség)

tegnapelőtt 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[1]-es nálad meg látszik, hogy nem jársz pszichológushoz mert akkor tudhatnád, hogy milyen nehéz mikor fogalmad sincs arról, hogy mégis mi baj van veled ennek ellenére mindenki más láthatja a leleteid alapján csak te nem s retteghetsz azon, hogy mi lehet rajta.


Hozzátenném sokan vannak akik csupán önfejlesztés miatt járnak pszichológushoz.


Mindazonáltal attól nem lesz valaki gyenge elmélyű azért mert valami nehézsége van és oda jár,segítséget kér.


A kérdező is csak feltett egy kérdést erre pedig lehurrogod, belekötsz és minősíted ahelyett, hogy normálisan válaszolnál a kérdésére vagy legalább lenne benned annyi, hogy az ilyen kérdéseket figyelmen kívűl hagyod ahelyett hogy idióta semmit sem segítő inkompetens válaszokat adsz.


Szerinted a kérdező nem szólt neki róla,nem próbálkozott?! Mert ahogy a kérdésben észrevettem szegény már végső elkeseredettségében, tanácstalanságában írt ide.

tegnapelőtt 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdező próbáld meg valamilyen úton módon elérni az előző pszichológusod és kérdezd meg tőle kérj tanácsot.


A vezetőségnél is rákérdezhetsz hátha tudnak valamit mondani.


Esetleg kérd át magad másik pszichológushoz, ha van erre lehetőség vagy menj teljesen másik helyre hátha ott már jobb a helyzet.

tegnapelőtt 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!