Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok vény nélküli...

Ajánlanátok vény nélküli nyugtatókat?

Figyelt kérdés

A vizsgaidőszak kezdete óta borzasztóan nyugtalan , stresszes vagyok és már kikészülök ettől az érzéstől. Szedtem valeriana kapszulát, de nem tapasztaltam, hogy különösebben segített volna.


Tudnátok ajánlani vény nélküli termékeket, amik nektek beváltak? (Lehetőleg olyat, ami nem okoz függőséget, gyomorpanaszokat, stb.)

Köszönöm!



jún. 23. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
1 háziorvos simán felírja es valszeg olcsobban is kijössz, mint a bizonytalan helyről vett cucccal
jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vennék bizonytalan helyről semmit sem, eszem ágában sincs. Leginkább patikában kapható készítményekre gondoltam.


Az 1-esnek meg külön köszönöm a konstruktív hozzászólást....

jún. 24. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

recept nelkuliek placebo. Felejtsd el. Az igazi nyugtatok azok a "satan" xanax, rivotril meg tarsai amit mindenki alaptalanul gyulol, minden szakmai tudas nelkul, de allitjak "agymusztito" mert biztosan egy orvos ezt allitotta.


Bocsanat, a kiskegyedbol olvastak meg, es egy masik "orvos" is ezt mondta, hallotta.

jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Dmbe vagy Rossmanban vettem régen, nekem használt.


Illetve valerianat is szedtem egy ideig, de azt alvásra

[link]

jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ja, bevettem vagy 10 - 20 db nervenphlege-t semmit nem ereztem. 5000 ft akkor.
jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked rivo valo 5ös.
jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt is szedek, meg xanaxot is.
jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!