Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyet érdemes megpróbál...

Tündérhegyet érdemes megpróbálni, úgy ,ha egyébként normális vagy, csak nincsenek barátaid?

Figyelt kérdés

Tehát, ha nincs nagyon durva háttered, hogy alkoholista, drogos szülők..


Csak pl elmentél külföldre, és mire visszajöttél, azt tapasztalod, hogy mindenki éli az életét, te meg nem találod magad a föld nevű bolygón.. melóhelyeken kirekesztettnek érzed magamd, egyszerűen szenvedés az élet..


Elfoglalod magad, nézegetsz spiritualitás témában videókat (A legerősebb emberek magányosak stb..) , de rájössz, hogy ez nem fenntartható, és mi lenne, ha visszatérnél valahogy a normális emberek közé, normálisan gondolkodnál?


Voltam már ACA találkozókon, és úgy éreztem, hogy én vagyok a legkevésbé elbszottabb egyén, tehát úgy mond, nem volt a gyerekkorom eléggé elbszva , hogy indokolt legyen ez az érzés.. de mégis így érzem


30F


jún. 22. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A magány nem mentális betegség. Menj el otthonról ismerkedj, barátkozz.
jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem találok olyan társaságokat amik igazán megszólítanának. Csak azért menni, hogy haverkodjak, akkor meg lejön a needy vibe, amit meg rejtegetnem kell, akkor meg nem vagyok őszinte
jún. 22. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek mostanság én is magányos vagyok, de Tündérhegy az egy más tészta. :D
jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan próbáld meg, menj el egy első interjúra, legfeljebb azt mondják, hogy keress más megoldást.
jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel értek egyet.


A magyán nem mentális betegség ugyan, de, ha pl szorongással tölt el, hogy új emberekkel ismerkedj meg, akkor szerintem megéri elmenni, maximum nem fognak fogadni.


De pl ha nem okoz szorongást, akkor szerintem menj el szakkörökre, pl tánc, zumba, festés, stb.

jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hat ez nem egy klub, ha tenyleg ennyi a bajod,ne vedd el a helyet olyantol, akinek tenyleg baja van. Amit leirsz, az nem indokolja (ha nincs mas). Az ottani kozosseg jot tud tenni, de egeszseges embernek valoszinuleg nem. Inkabb amolyan sorstarsiassag, egy egeszsegest valoszinu lehuzna az a kornyezet.
júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízzuk az ottani terapeutákra, hogy az illetőnek szüksége van-e rá vagy sem, ne mi próbáljuk megszakérteni.
júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. hát diszfunkcionális az életem, de még ha találnék is melót egyenlőre, megm inden fsza lenne, sztem akkor is az lenne, amíg belül nem tekerek magamon vmit
aug. 10. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!