Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek mielőtt meghaltok?

Mit tennétek mielőtt meghaltok?

Figyelt kérdés

Egyszerű a kérdés mit csinálnátok halálotok előtt?


Idő max 1 hónap van az anyagi helyzet egyenlő a nullával és az nem opció hogy ugyan úgy elvagy mint ahogy eddig is tetted.


Szeretteitektől elbúcsúzni? (már ha vannak)

Valami őrültségbe kezdeni?

Bakancs lista?

Elvennéd/tönkre tennéd haragosaid életét?



Csak őszintén.



jún. 11. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
szerintem szétszexelném az agyamat utolsó 48 órában meg búcsúleveleket írnék
jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lencsefőzelék ***** válasza:
65%
Gyakorolnám a különírás-egybeírás témakörét, különös tekintettel az alábbi szavakra: ugyanúgy, bakancslista, tönkretennéd. (A hiányzó vesszőket nem említeném.)
jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 látom neked se jött be az élet
jún. 11. 00:48
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
hát igen, valaki szétkúrná az agyát, valaki meg helyesírási hibákat javítana ha egy hónapja lenne csak hátra.
jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Elmennék táppénzre és online játszanék, csalnék, és ha irnák, hogy " dögölj meg te csaló " én csak irnám, hogy " kívanságod valóra válik, hahahaaa".

Ennyi.

jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Fohászkodnék az Úrhoz hogy miután megtörtént az elragadtatás, tegye a földdel egyenlővé ezt a civilizációt, hogy szélesvásznon, 4K minőségben, real-time-ban követhessen végig az eseményeket egy popcorn-kóla társaságában. 🔥🔥🔥🫗😎🍿🌐🔥🔥🔥
jún. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
El kéne menned pszichológushoz
jún. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

En oszinten azt amit eddig csinaltam, leszarnam a kozeli pontban, mar annyiszor probaltam, tapasztalat elkoszonni mindentol titokban, egyszeruen nem erzek semmit. Most. De fix fogok valamit amikor belekezdek, mint mindig. Azt tudom. De mindig megtettem, mondtak menjek ki szabadba meg ilyenek, hat kimentem, tobbszor is, lof*aszt sem ert. Egyszeruen nem ertik aki nincs benne, meg aki latta is szemevel. Van egy doksi film ahol a golden gate bridgerol ugranak le rengetegen.


Interju hozzatartozokkal (ugy hogy nem tudtak arrol, hogy miert, teljes igazsag, valosag), elmeselik a hatteret, es 1 evig kameraztak, es vagy 20-an ugrottak le. Mind le van filmezve, latod oket. Skizofrentol kezdve major depressziosig, de inkabb major depressziosok. Csak be lett tiltva ugye. De tudod hol lehet megtalalni szerintem, vagy aki olvassa ezt. Rengetegen nezik meg (peer), fogalmam sincs miert, de nagyon erdekeltek benne, azt tudom. Irtak rola felemlito velemenyt azt hiszem a bbc, de en nagyon szkeptikus vagyok, mert el akarjak fedni a valosagot, ahogy Hollandia sem akar eutanazia orszag lenni.

jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Megölném magam amíg tudom
jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 De pont az a lényeg hogy mielőtt megölöd magad mit csinálnál. Bár mondjuk minél előbb annál jobb. Minek még egy hónap
jún. 11. 18:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!