Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhe hallucinációim vannak....

Enyhe hallucinációim vannak. El fognak múlni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél hete kezdődtek, és a perifériámból hallucinálok dolgokat, de akkor is csak úgy, hogy az ott lévő tárgyakat látom másnak. Pl. tegnap ülök a gép előtt és az asztalomon volt egy kártya amit a periférikus látásomból úgy láttam mintha egy papír 10.000-es lenne, egyből odakaptam a fejem és akkor már nyilván nem a pénzt hanem a kártyát láttam, napi párszor van ilyen. És ilyenek szoktak lenni, hangokat nem, embereket sem, csak ezeket illetve fekete vagy éppen fehér pontokat amik szinte amint megjelentek egyből el is tűnnek. A családban nem volt senki mentális beteg. Az ok (szerintem) a sok füvezés ugyanis kb fél éve minden nap cigizek, és már nem is tudom mikor volt olyan, hogy józanul feküdtem le aludni. Ha abbahagyom akkor el fognak múlni vagy ez már visszafordíthatatlan? Ha folytatom rosszabbak lesznek a tünetek?
jún. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le a füvet
jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
hat a kerti fuvet le kell vagni nem felszivni ember
jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hagyd el a füvet.

Amennyiben felléptek ezek az enyhébb érzékcsalódásaid,tedd le a zöldet,adj magadnak időt,foglald le magad olyan tevékenységgel ami kimeríti a tudásod,érezd jól magad és idővel ezek megszűnhetnek.

Rajtad múlik.

jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!