Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan sikerült feldolgoznotok...

Hogyan sikerült feldolgoznotok, hogy egy közeli családtagotok öngyilkos lett? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

A testvérem valamivel több, mint 1 hónappal ezelőtt hunyt el.

Az öngyilkossági kísérlete nagyon balul sült el, és brutális sérülésekkel ápolták hetekig kórházban mire feladta a szervezete a harcot. Végig mesterséges kómában tartották, így nem szenvedett, a családot viszont rendszeresen sokkolta a felkavaró a látvány.

Nagyon vegyes érzések kavarognak azóta bennem. Nagyon haragszom rá, és az egész világra is, amiért ezt tette. Amikor pedig enyhül a harag, olyankor elkezdem sajnálni, de leginkább a düh érzése az, ami dominál bennem.



jún. 9. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok sajnos tanácsot írni, de őszinte részvétem! :(
jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Reszvetem.

Teljesen normalis a duh, a gyaszfolyamat resze. Kozeli csaladtag halalat evek alatt lehet (?) feldolgozni, plane ha igy tortent.

jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%

Nekem lassan egy éve hunyt el a legjobb barátom, akit testvéremként szerettem. Türelem, hagyd önmagadnak megélned az érzelmeid. A düh pedig teljesen normális de ne mérgezd magad vele sokáig. :)


Kitartás! <3

jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!