Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon megvisel ez a költözés,...

Nagyon megvisel ez a költözés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amint korábban már írtam egy alapítvány által támogatott lakhatásba, családi házba költöztem. De nagyon rosszul vagyok pszichésen, és nem, nem veszek be Frontint, csak nem tudom kihez forduljak segítségért, szédülök, izzadok nagyon erősen, étvágytalan vagyok, nyugtalan. Álmomban is beszéltem, hogy segítség, segítség stb szóval nem azért írtam hogy panaszkodjak csak hogy ilyenkor kihez lehet segítségért fordulni
jún. 8. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Napi szinten írod ki a kérdéseidet ezzel kapcsolatban, úgyhogy pszichológus vagy lelkisegély.
jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az hogy korábban írtad, semmit nem jelent, mert anonim az oldal, nem tudjuk ki írt. Imádkozhatsz a Jó Istenhez. Szívesen.
jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A lelkisegéllyel beszéltem. Nálam a pszichológus nem opció mert nem olyan a betegségem
jún. 8. 17:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul ez most azonnali segítséget igényelne. Nagyon egyedül vagyok
jún. 8. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd le pontosan mi a baj. Kaptál ingyen egy házat, és ez felháborít?
jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Élsz még?
jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ingyen mert fizetni kell érte de az szorongat hogy közösségben vagyok, igaz ketten vagyunk egy szobában
jún. 8. 17:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Felhivhatnám az ügyeletes pszichiátert hogy ő mit javasol, mi a véleménye? Nem fog megharagudni hogy zavarom?
jún. 8. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem haragszik. Ez a dolga. Lány vagy, vagy fiú? Mesélj magadról.
jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
33 vagyok, férfi. Mindenki azt mondja majd elmúlik ez a stressz idővel
jún. 8. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!