Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz vagy frontin?

Stressz vagy frontin?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vizsgaidőszakban vagyok. A legalja az egész tanulmányaimnak. Sose szedtem frontint. De napok óta tanulni is alig tudok, folyamatosan dobog a szívem, gyomorgörcsöm van. Végül kaptam frontint, 0.25nek a felét vettem be reggel ma, utolsó elkeseredésemben. Ettől milyen hatást várhatok? Eddig mintha kicsit álmosabb lennék, de ugyanolyan stresszes:D

jún. 6. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stresszre nem jó a Frontin. Tompít, álmosít, de attól a stresszt nem szűnteti meg.


Igazából nincs rá nagyon tanács, én is hasonlóan éltem meg a vizsgaidőszakot. Aztán sikerült minden és elmúlt.

jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

ez nem szorongas, feszultseg. A ketto mas. A szorongas massal jar, siras, egyedullet, "hagyjatok beken" ilyenek. A feszultseg az amit leirtal "istenem mis lesz az xy vizsgaval :D" "jaj remelem csak meglesz a 4-es fizikabol", ilyen a kulonbseg.


Xanax feszultsegre minek? Elmulik amint letudod.


Szorongasra mar mas. Ott eldurvulhat a helyzet, es alatta lehetnek nagyobb problemak is.

jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
1-2 sör
jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, aludtam 2 órát, legalább végre ilyen rendes kiütöttek stílusban, nem csak felületesen, mint estenkent mostanában.

És ülök neki stresszesen, de legalább kicsit kipihentebben a dolgomnak:D

A frontinnal meg elkoszontunk egymastol

jún. 6. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

amugy 0.125mg az max placebonak jo. meg annak is aki nem szedett soha. legalabb kipihented magad a vizsgaidoszak alatt. amugy meg a frontin rontja az alvas minoseget, legalabbis egy reszet, szoval ... kis placebo de ha ez jo akkor tovabbra is legyen.


Egyaltalan nem tudom honnan szerezted. Orvos ilyet nagyon ritkan ir fel, haziorvos, pszichiater egyaltalan nem fog. haziorvos max ha ismeros. De mezei haziorvos elhajt ilyennel. Nem tudom ha haziorvoshoz odamentel akkor mivel?


"doktorno, vizsgaidoszak van es nagyon izgulok, mit csinalhatok? -> Hat figyelj itt egy kis xanax 0.125mg-ot vegyel be es tudsz nyugodt lenni" Ez igy total felelotlen, mert jon a 0.125mg aztan megint lehet zh idoszak akkor megint, aztan rovid zh, aztan mehet igy tovabb.


Igen most nem, akkor sem, fontos esemenyekkor mihez fogsz fordulni? Most nem azt mondom hogy hulyeseget csinalsz mert le kell nyugodni, hanem az orvos hogy gondolja ezt.


Mert akkor minden vizsgaidoszakban levonek feirhatnak nyugtatot? Ez igy fura.


Vagy ismeros

Vagy magan

Vagy Idiota/leszarom

Vagy olyan empatikus mint egy angyal amiben erosen ketelkedem


De mindegyik felelotlen. Most elkoszonsz tole, de ahogy irtam, erre meg arra fogod elovenni mert az lesz a nyugalom kulcsa. Mennyit irt? 30db? 100db? Tokmindegy, felelotlen a reszerol ilyet csinalni. A vizsgaidoszakot mindenki kibirja, esetleg a mentalis betegek nem, hacsak nem vagy panikrohamos vagy egyeb amiert raszorulsz.


De ha neked jar, akkor minden hallgatonak is jarhatna, mert ok is valoszinuleg idegeskednek emiatt.

jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!