Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kell e szuloi belegyezes...

Kell e szuloi belegyezes pszichologushoz 18 ev alatt?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, szeretnek pszichologushoz menni, mert jol esne egy szakember segitsege. kell e ide a szulo vagy barmi? (iskolapszichologussal nem szeretnek targyalni)

jún. 1. 17:42
 1/5 anonim válasza:
háát ez nagyszerű kérdés.. az iskola pszichológussal mi a baj? Úgy érzed gáz lenne ha a többiek tudnának róla, vagy úgy gondolod Ő nem jó szakember?
jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazabol fura… egyszer voltam nala, es csak arrol kerdezett hogy hogy mennek az osztalyban a dolgok meg ilyen “felesleges temakrol”… figyelmen kivul hagyta az erzeseimet es a gondolataimat, ezert szeretnek mashoz menni.
jún. 1. 17:57
 3/5 anonim válasza:
41%
Őszintén szólva életemben nem voltam pszichológusnál, és nem nagyon hiszek abban hogy tud segíteni.. de most én is el szeretnék menni kipróbálni hogy milyen.. Egyébként feltételezem hogy ha valamilyen problémával fordultál hozzá, akkor azt gondolta hogy az osztályban van valami gond..
jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3! Nem éri meg. Ha mègy is, akkor államihoz. Az ingyen van.
jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hármas vagyok. Miért lett lepontozva a válaszom?
jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!