Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás leszek?

Kleptomániás leszek?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek valami üzletbe, és tudom, hogy nincs kamera, tudom, hogy senki sem látná, akkor legszivesebben mindig elcsennék valamit. Nem nagy dolgokról beszélek, csak két-három ezer forintos felsőkről egy kinai üzletben.) Vagy egy szelet csokit, egy rágót eltenni. A múltkor is mikor bementem próbálni a próbafülkébe, az eladó szinte rám sem nézett, mikor felmutattam neki, hogy mit viszek be. Próba közben jutott eszembe, hogy az egyik felsőhöz járó övet simán elcsenhetném, mert nem tűnne fel senkinek. De soha sem teszem meg, mert megvehetném magamnak, nem szorulok rá, meg nekem többet ér a becsületem annál, minthogy lopkodjak. De mégis rossz! Mi van, ha egyszercsak felülkerekedik rajtam? Jól öltözött, megnyerő külsejű fiatal nő vagyok, szerintem soha senki sem nézné ki belőlem. Ha valakihez vendégségbe megyek, soha sincs ilyen érzésem, akkor eszembe sem jut, hogy eltegyek valamit. Mindig csak az üzletekben jön rám. Más is van igy? Mit tehetnék? Elsüllyednék a szégyentől, ha egyszer lopáson kapnának... :(
2010. okt. 28. 21:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
én már loptam élelmiszerboltban itthon, kisebb boltokban romániában meg ajándék-ruha boltban angliában mindaddig míg egy itthoni boltban el nem kaptak egy tábla csokival xD azóta még ncsak nem is gondolok rá, ennek már 3 éve
2010. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!