Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire érzékeny?...

Miért vagyok ennyire érzékeny? Miért nem bírom ha valaki veszekedik velem vagy erélyesen szól rám?

Figyelt kérdés

Amint valamit elrontok, pl sulis gyakorlat alatt, és elkezdenek velem veszekedni úgy érzem rögtön elsírom magam, a torkomban van a kitörni való érzés és nem igazán tudom kontrollálni. Vagy pl ha valaki lecsesz, vagy flegmázik, pl a barátaim közül is, máris el tudnám magam sírni.. én nem leszek ugyanúgy ideges rájuk, én valahogy szomorú leszek és nem értem hogy az embereknek miért kell apró dolgok miatt veszekedni vagy lecseszni és miért nem lehet szépen mondani.

Hogy hagyjam ezt abba, hogy ne legyek ennyire érzékeny?



máj. 14. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Én is ilyen vagyok mint te, szerintem ezzel nem tudsz sok mindent kezdeni, egyszerűen ilyen a személyiséged. Próbáld meg elfogadni, nincsen ezzel semmi baj:) De ha neked gondot okoz a mindennapi életben, akkor beszélgess egy családtaggal vagy baráttal, vagy esetleg keress fel egy pszichológust, sulikban is van általában

máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!