Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez halucináció?

Szerintetek ez halucináció?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ülök a gépem előtt, megy a tv, ég a kisvillany, és ha sötét falra nézek, letok egy zöl foltot amit követek a szememmel, az meg egyre lejebb megy. Inkább ilyen sárgás zöldes elmosódott folt, ez halucináció?
2010. okt. 23. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és ha pislogok gyorsan akkor is látom a szemem előtt, nagyon megijedtem, az lehet hogy a lámpa fénye miatt van? Hogy belenézek és azért? Mert pl most belenéztem aztán a képernyőre, és a betűket is alig látom, ha a falra nézek akkor meg erősebben látom ezt a foltot.

Mi lehet ez?

17/l

2010. okt. 23. 21:12
 2/6 anonim ***** válasza:
A lámpa fénye miatt van.... ez van ha pl a napba nézel is.
2010. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de aranyos :D:D ez nem halucináció :)
2010. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak a fények miatt van. Túl sokat nézed a monitort/képernyőt, el fog romlani a szemed. :S
2010. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jójó, sajna mostanában sokszor szorongok, mindenféle miatt, multkor pl attol féltem mi lesz ha mondjuk hangokat hallok,vagy haluzok, és most megijedtem, h ezt tapasztaltam, de nem merem lekapcsolni a villanyt, mert ha lekapcsolom és pl 15 perc után is látom azt a kis fényt, vagy vmi akkor megijedek h ez vmi más, szval inkább így hagyom xd de az a fura h most direkt kpiróbáltam jol belenéztem aztán a sötétbe, és tök oylan mintha nem a szemem előtt látnám a foltot, hanem mintha az ágyam fölött szállna, a kis pamacs, és ha pislogok akkor meg ismét a szemem előtt van. Furi
2010. okt. 23. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat, én is sokszor járok így,meg szerintem mindenki:)

[link]

olvasd el,és nyugi,nem őrültél meg:D

2010. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!