Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sírni és nem érzek...

Nem tudok sírni és nem érzek semmit ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem tudok mostanába sírni és olyan érzeketlennek és üresnek érzem magam.

2023. dec. 30. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Menj már a ... retkesbe, húzzál aludni, nem vagy még álmos?

Ahelyett, hogy kérdezőt nyomasztanád! Nincs jobb dolgod így éjjel 3-kor?

2023. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van na menjél innen
2023. dec. 30. 03:30
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ahhoz hogy tudj sírni kell történnie kell valaminek ami kiváltja, vagy arra gondolsz hogy már meg van a kiváltó ok de mégsem tudsz sírni?


Én apum halála után két hétig tudtam, azóta nem, ez màr lassan a negyedik éve. Ha esetleg sírtam is maximum álmomban mert ott valahogy intenzívebben megélem a helyzeteket/érzelmeket.


Ha a depresszió mély szakaszában vagy ott érezheted azt hogy "üres" vagy, érzéketlen, hideg....

2023. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Előző válaszomhoz annyit hogy remélem a trollok egyszer megélik azt hogy olyan mélyen vannak lelkileg hogy sírni sem képesek, nem egy jó állapot, addig viccelődtök ezzel amíg nem tapasztaljátok meg...
2023. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!