Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióssá tesz a munkahely...

Depresszióssá tesz a munkahely, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm ezt az életet.

Hogy mindenki ugyanabba a rendszerbe van belekényszerítve. Dolgozd ki a beledet 0 megbecsülésért, hogy semmire ne maradjon energiád a szabadidődben. De majd a kapitalizmus boldoggá tesz :)

Egy szerencsétlen rabszolgának érzem magam 12 órás munkában. Azon gondolkozok inkább hagyom az egészet és éhen halok bár sajnos az is lassú és fájdalmas halál. Szedhetem az antidepresszánst, hogy el tudjak menni dolgozni de a munkahely meg visszahozza a depressziómat :)

Hogy még enni se tudok nyugodtan, mert a szünetből a felét a boltban töltöm, hogy kaját vegyek. A többiben meg gyorsan eszek. A gyors evést nem bírja a gyomrom, fáj tőle.

Ha nem eszek akkor meg attól vagyok rosszul.



2023. okt. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal, vagy vedd meg útközben. Így a szünet fele nem a boltra megy el. Ha így se jó, akkor válts munkát.
2023. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze, hogy konkrétan mit utálsz benne, és ezeken hogyan lehet változtatni.
2023. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én váltottam. Pedig, vezető beosztásban voltam. Annyit nem ért meg, hogy az egészségem taccsra menjen.
2023. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
74%
Vedd meg a kajádat előző nap.
2023. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.
2023. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Egy éve 12-ezek, előtte 3 műszakban voltam. Valami más jellegű munka kéne, de mivel mindig ilyenekben dolgoztam, semmi önbizalmam, hogy ettől komolyabbal hogy boldogulnék. Máma megyek éjszakázni, csak a sírás van rajtam tőle.
márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!