Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha böngészéskor...

Normális ha böngészéskor össze vissza olvasom az oldalon található listákat, vagy egy szöveg olvasásákor ugrok át szavakat csak mert gyorsabban a végére akarok érni?

Figyelt kérdés

illetve hamar meg is unok olyan dolgokat olvasni amik amúgy érdekelnek.

egyébként sok dolog keresésénél ez van, telefon ikonok, stb, nem sorra veszem őket hanem random össze vissza nézem amíg rábukkanok.

idegesítő mert gyengíti az információ felfogását.


2023. júl. 31. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok. Nálam ugyan ez van. Talán figyelemzavar, nem tudom. Varom az epito kommenteket.
2023. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

énis figyelemhiányra tippelek

talán egy dopamin detox segítene

2023. júl. 31. 17:22
 3/7 anonim válasza:
Csatlakozok srácok! Várom a “normálisok” válaszát… 😃
2023. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

no ha már vagyunk hárman akkor van egy kérdésem

hány évesek vagytok és szívtok eleget? levegőt… ;)

2023. júl. 31. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Csomó minden okozhatja. Ha más tünetek nincsenek, akkor ideje lenne picit odafigyelni az életmódra, mert az lesz az oka.


Több mozgás, helyesebb étrend, rutint kell adni az életnek, és lehetőleg abbahagyni az ingerkereső "gyors életet", amennyire csak lehet.

2023. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35/f. De ez mindig igy volt nalam, valahogy ez a termeszetes. Mindig vissza kell tekernem ha valamit olvasok, vagy atugrok dolgokat, mert jon egy gondolat, hogy ezt a reszt most kihagyom.Erdekes. Nem szivok semmit, nem iszom, semmi.
2023. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

23/N, egészséges életet élek, nekem muszáj. Emellett odafigyelek a mozgásra, nem netezek sokat, inkább olvasok vagy rajzolok helyette. 🤔 nem értem ez miért lehet releváns, nálam egyáltalán nincs összefüggés.

Ja és 3-as voltam :)

2023. aug. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!