Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem ?

Mi történhetett velem ?

Figyelt kérdés
Van egy munkahelyem ahol sokan vannak. Olyan erős szorongás jön rám mindig ,mert olyan gondolatok gyötörnek,hogy kibesznek és kiröhögnek. Már olyan szinten vagyok,hogy bujkálok mások elől. Inkább egyedül vagyok de mindig nem tudom megoldani. Fel is mondtam ez miatt. Valami nem stimmel velem mert más munkahelyen is ez van.
2023. júl. 27. 03:14
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
nincs szociális fóbiád? csak munkahelyen van vagy más olyan helyen is ahol sok ember van? mert ha csak a munkahelyen akkor a megfelelési kényszer nagyon belejátszik, de ha minden sokemberes cuccnál akkor maga a tömeg és a szociális helyzetek frusztrálnak. kezelni kell, mert ha elhatalmasodik, akkor egyre jobban beszűkül az élettered.
2023. júl. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobban inkább munkahelyen.meg félek hogy lebasznak ha elrontok valamit. Túlreagálom.
2023. júl. 27. 04:36
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
akkor nem szociális félelmek a fontosabbak hanem az önértékelésed. az nincs helyén.
2023. júl. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
az önbecsülésedet pedig a sikerélmények adják, segítenek hozzá. jó területen vagy te? azt csinálod amiben jó vagy?
2023. júl. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értek semmihez. Csak biztonsági őrködtem egész életembe.
2023. júl. 27. 04:53
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
hát, belefásulhattál. valami pozitív inger kéne.,
2023. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!