Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett , mire gondolh...

Mi történhetett , mire gondolhatott?

Figyelt kérdés
5 hónapja voltam együtt a párommal , amikor elkezdett furcsán viselkedni. A 10. Hónapnál , amikor egy kis szüntet kértem, öngyilkossági akart lenni. Bevittem surgossegi pszichiátriára . Két hete van bent , a megállapítás skizofrénia. Kedden amikor mentem be hozzá látogatni, teljesen oda volt értem, mesélt mit fogunk csinálni, tehT én kitartottam mellette. Csütörtökönként órakor felhivtam , alig vRta hogy menjen. Négy or húsú perckor , amikor beértem hozzá , furcsán viselkedett. Nem ölelt meg ahogy szokott , nem örült hogy bemegyek.par napig mesélt nekem egy aranyos , rózsaszín köntöst viselő lányról, de nem vettem komolyan. Akkor viszont kérdeztem , együtt van e vele. A válasz igen volt , nem értem miért csalt meg. Igen, tisztában vagyok azzal hogy egy skizofrénről beszélünk , de mégis, lehetséges hogy ilyen rövid idő alatt váltott?

2023. febr. 26. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
igen, elofordulhat. ott van a lany a kozelben ejjel-nappal, osszejottek.
2023. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerntem örülj neki.
2023. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az a lany nem letezik, csak a kepzelete szulemenye, mivel skizofren.
2023. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!