Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Egy életvidám lány voltam, szorongtam de elviselhető volt. Nem is tudom mi történt az életemben. 9. -es voltam, aztán 10 és 10. -ben jött a covid. Teljesen elzárkoztam mindenkitől, mindentől ebben az időszakban, aztán annyira elvesztettem önmagam hogy néha megkérdőjelezem, ez még mindig én vagyok? Nem tudom mi történt, először elment az életkedvem, aztán nagyon súlyos depresszióba estem, és még mindig abban vagyok. De vajon visszakapom még valaha azt az életvidám énemet? Aki nem is tudja, mi az hogy depresszió. A gondolataimban azt érzed hogy ez már nem ugyanaz a személy mint aki voltam, a fejemben a dolgok megváltoztak, én megváltoztam. Miért változtam meg ennyire és hova tűnt a régi énem? Nem emlékszem semmire az elmúlt 2 évből.

2022. júl. 15. 02:42
 1/4 A kérdező kommentje:
azt érzem*
2022. júl. 15. 02:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy előtte pörgős voltál, történtek az események és a bezártság viselt meg.

Nem tudom hogyan kezdődött nálad ez az érzés, mivel konkrétan, esetleg a vírustól féltél, vagy a barátok hiánya viselt meg.

A barátaiddal eltávolodtatok egymástól?


Érdemes lehet segítséget kérni pszichológustól szerintem.

2022. júl. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem féltem egyáltalán a vírustól. Csak egyetlen barátom volt, őt elveszítettem hónapokra de most megint jóba vagyunk.
2022. júl. 15. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Ez sajnos természetes velejárója a “történteknek”=covid, lezárások, bezártság, stb.

Ez az időszak mindenkit megviselt és valamilyen szinten mindenkit megváltoztatott.

Az a lány aki voltál még mindig te vagy, de lehet egy kicsit másik verzió. De ezzel nincs is baj, ez az élet. Első munkahekyed után is picit változni fogsz, aztán ha lesz fix kapcsolatod, mikor gyereket szülsz…

2022. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!