Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet ilyen helyzetben?

Mi történhet ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Télen és most nemrégen is feküdtem kórházban. Pszichodiagnosztikai módszerrel nem meghatározott szkizofréniát diagnosztizáltak. Hamarosan jelentkezni kell majd az ambuláns kezelőorvosomnál, vinnem kell a zárójelentést. Ő nem fogja módositani ezt a diagnózist vagy eltörölni? Ezzel százalékoltak le, csak így tudok rehabilitációs munkahelyen dolgozni, és a gyógyszeremet is ezzel a diagnózissal irják fel kedvezményesen
2022. ápr. 25. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nálam is skizofréniát diagnosztizáltak tavaly de én nem százalékoltattam le magam.

Azért a kevés pénzért nem éri meg meg nehezebb olyan munkát találni.Persze függ a súlyosságától, nekem enyhe tüneteim voltak 1x tavaly azóta nincs semmi gyógyszer mellett.


Nem fog változatatni rajta ha csak nem véli úgy hogy megállapít valamilyen fajta skizofréniát nálad.

2022. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!