Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet velem? Pszichiátr...

Mi történhet velem? Pszichiátriára kellene mennem?

Figyelt kérdés
10 hónapig brutál felelősségteljes munkám volt és teljesen tönkrementem benne. 30 kilót fogytam, állandó hasmenésem van, csak nézek ki a fejemből. 3 hete azonnali felmondással kiléptem. Azóta megállás nélkül szorongok, nem alszom, olyan gondolataim vannak, hogy hónapokra visszamenőleg mit ronthattam el, próbálok ezer lépésre visszagondolni mit hogy csináltam. A családom azt mondja, hogy csak testben vagyok itt. Reggeltől estig az jár a fejemben, hogy milyen hibákat hagytam magam után. Járkálok fel alá a lakásban.A pulzusom nagyon magas állandóan. Mindog elbambulok és csak lesek egy pontot. Jobb lesz idővel? Mi történgetett velem?
2023. júl. 4. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez életveszélyes.
2023. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Üdv a klubban! Igen, kérj időpontot egy pszichiáterhez és keress új munkát.
2023. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Ha van háziorvos akiben megbízol, beszélj vele. Pszichiáterrel is beszélhetnél, jó esetben tud segíteni, legrosszabb esetben otthagyod és kész.
2023. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, hogy valamit nagyon elrontottál, kárt okoztál vkinek vagy mégis mi az oka annak, hogy ezen kattogsz?
2023. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a képzetem hogy valamit nagyon elrontottam. Amíg ott dolgoztam elkezdtem magam utólag ellenőrizni, de semmilyen hibát nem találtam. Akkor kitaláltam új dolgokat hogy hol hibázhattam és ha ott se találtam új folyamatban kerestem a hibát akár már hónapokra visszamenőleg.
2023. júl. 4. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem stresszelhetsz rá így egyik munkára sem. Kell határt szabni a magánélet és a munka között és elkülöníteni. Ha ez nehezen megy, akkor keress olyan munkát ahol csak elvagy magadnak.
2023. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!