Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki beteg vagyok és nincs...

Lelki beteg vagyok és nincs senki sem akivel megtudnám beszélni a problémáim, mit tegyek? 22N

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 12:07
 1/10 anonim válasza:
37%
Mindenképpen szakember segítsége kéne. De ha nincs akár le is írhatod hátha tudok tanácsolni valami megoldás félét...amúgy néha csak az is jó ha kiírod magadból egy lapra és széttéped. Ezzel kiadsz egy kis stesszt, fájdalmat... De lehet jelentkezik majd itt szakember is a kérdésed láttán.
2023. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
addig is gyakorold a helyesírást...meg tudnám beszélni
2023. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

2-es

Valszeg ez a legnagyobb problémája. Ja és a kioktatásodra is szüksége lehetett.

2023. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok pszichológus se nem szakember, de rám írhatsz ha gondolod, meghallgatlak, hátha tudok érdemben válaszolni, de nem ígérem.
2023. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ha rosszul írtam de jelenleg a legkiseb gondom ez. :( Szívből köszönöm aki segíteni akar. Nehezen bízom meg emberekben és félek hogy átvernek mert kiskoromtól kezdve ilyenek történtek velem. :( De nem erröl lenne szó. :( És mást sem akarok vele untatni igazából.
2023. júl. 17. 12:35
 6/10 anonim válasza:
0%

A meditáció segíthet,azt például bárhol gyakorolhatod, könnyen utánna tudsz nézni és elkezdeni se nehéz. Ahogy más is írta, fordulhatsz szakemberhez is, beválhat a nyugati orvoslás is neked vagy éppen a keleti, próbáld ki mind a kettőt.

Vagy ha fel akarod gyorsítani az eseményeket segíthetnek a tudatmódosító szerek mint pl: A kannabisz, LSD, Gombák, összességében a pszichoaktív szerek.

Ha tényleg lelki beteg vagy akkor olyan mint az orosz rulett, lehet, hogy jobban leszel, vagy még rosszabb lessz. Nálam van ami használt, de nem működik mindenkinél:)

2023. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szorongok, és túl gondolok dolgokat. De fogalmam sincs minek van alapja minek nincs. Ez annyira rossz 😭
2023. júl. 17. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy érzed, nyugodtan írj privátban... Szívesen meghallgatlak, írhatsz hosszan, nem terhelsz vele...
2023. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia


Én lassan 24 éves lány vagyok, én is túlgondolok mindent és félek az emberektől.


Egy nyughatatlan, állandóan mintákat, összefüggéseket észrevesző és kereső agy még akarva akaratlanul is csinálhatja ezt. Ez gyakran vezet arra, hogy irracionális következtetésekre jutunk, mert egyszerűen nem tud már az agyunk logikát találni a világ működésében, muszáj neki megoldást keresnie.


Én megértelek. *küldök egy nagy ölelést neked*


De tudod mit? Bármi is történjék, Isten/univerzum/sors/akármi akarta így, hogy megvédjen valami sokkal rosszabbtól. Tehát én próbálok beletörődni a dolgokba. Mert akárhányszor is idegeskedek, tudom, hogy a megoldás az lenne, hogy törődjek bele abba, ha a legrosszabb történne. Csak ezt nagyon nehéz megtenni. Talán a spiritualitás vagy a vallás is segítség lehet, hogy megbékélést találj, én is arra támaszkodom.


Bocsáss meg, ha nem segített a válaszom.

2023. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak, ha gondolod, nem hiszem hogy pont én tudnék segíteni, de ha már annyi segít, hogy esetleg el tudod valakienk mesélni, engem tényleg nem zavar, nem fárasztasz vele vagy ilyesmi, örülök ha tudok picit segíteni akár csak ennyivel.
2023. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!