Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szakma mit gondol az incelsé...

A szakma mit gondol az incelségről/femcelségről?

Figyelt kérdés
Tehát azokról az esetekről amikor a páciens vágyik kapcsolatra és szexre, de nem képes összehozni.

2023. júl. 17. 10:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg kifejthetnéd mire gondolsz.

Nyomiságról nem beszéltünk, te traumatizáltságot írtál, én arra reflektáltam. Tekintve, hogy pszichológiai kérdést akartál, a "nyomi" nem is értelmezhető kifejezés, a traumatizáltság viszont annál inkább.


Az meg, hogy "ah, nem értitek" az ne jöjjön, a meg nem értett zseni csak a mártírkodás egy formája, ami amúgy zintén tiszta pszichés zavarokra visszavezethető.

2023. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"Nyomiságról nem beszéltünk, te traumatizáltságot írtál"


Hol írtam én olyat, te halmozottan hátrányos? 🤷

2023. júl. 17. 13:07
 13/30 anonim ***** válasza:
55%

Incelnek tanácsot adni, vele beszélgetésbe bonyolódni értelmetlen. (13:02-esnek írom.)

Szerintem a “szakma” is max azért foglalkozna velük, hogy pénzt húzzon ki belőlük. Csernushoz kéne beajánlani őket. :D

2023. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
#4 Pedig az én agyturkálóm eléggé erre helyezte a hangsúlyt.
2023. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#4 Mármint azzal kapcsolatban, hogy "Azzal, hogy nincs nőd, nem, és nem is dolguk."
2023. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszi 16:57, végre valaki nem csak bután a levegőbe beszél tapasztalat és képzettség nélkül.
2023. júl. 17. 17:41
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy hosszú ideje nincs nőd egy tünet. Pont olyan tünet, mint amikor valakinek nincs munkája és nem is keres, tehát munkaképtelen. Az ilyesmire szoktak felfigyelni a pszichiáterek, mert kézzel fogható. Nyilván ha 16-17 éves vagy és nem jön össze a csajozás akkor nem fognak komolyan venni. De ha mondjuk 25 vagy, 10 éve szeretnél barátnőt még sincs az már egy tünet. Egy betegség tünete. Hogy melyiké azt nem tudom, engem ez a téma sosem érintett és nem vagyok orvos sem, nézz utána. Amikor elmész az orvoshoz (ha elmész) a száraz tényekre lesz kíváncsi, tünetekre. Ezeket szedd össze magadban jól. A többit bízd az orvosra.
2023. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Akinek hosszú ideje nincs munkája, az nem munkaképtelen, hanem munkanélküli
2023. júl. 17. 18:59
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki hosszú ideje nem dolgozik és nem is keres (de nem azért mert tele van pénzzel és nincs rá szüksége) az munkaképtelen. Viselkedése mögött valamilyen betegség áll. És nem a lustaság vagy az, hogy büdös neki a munka. De ezt jól tudják a pszichiáterek. Nekik nem kell magyarázni.
2023. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, értsd a lényeget: a pszichológus nem fog megtanítani csajozni. A pszichológus a pszichés problémák megoldásában segít, legyen az akár valaminek az eredménye, vagy épp pont valaminek az oka.
2023. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!