Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne jó szociális fóbiára...

Mi lenne jó szociális fóbiára vagy félelemre az emberektől ?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre a szakmámban dolgozni,de annyira szorongok emberek közt ,hogy nem is tudok koncentrálni semmire sem olykor sajnos.

Én mezőgazdasági gépkezelőnek /gépszerelőnek vagyok kitanulva kb 3 hónapot dolgoztam a szakmába ,de sokszor hülyeségeket csináltam ha valaki a közelemben volt.

(olyankor összekeverek mindent ) pedig amugy érdekel ez a szakma nagyon is ,hiába nézek szembe a félelmeimmel azok csak erősödnek .

Jelenleg dolgozom de egy olyan munkát végzek ami távol van a szakmámtól nem függ a munkám más emberétől ,persze itt is van azért,hogy ha valaki odamegy hozzám beszélgetni legszivesebben elküldeném mert olyankor nem tudok koncentrálni bár itt még valahogy elvagyok a magam munkaállomásán csak nem érdekel a munka

Ezen kívül több területen vannak az életemben pánikrohamok meg tériszonyom is van autóvezetés közben .

Kezeltetem magamat már több éve ,de egyszerűen nem jobb a helyzet

28F

Mit ajánlanátok ?



2023. júl. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem psziches bantalmazas hatasara alakultak ki hasonlo dolgok. Soha nem fog ez elmulni magatol, ha a problema gyokeret nem keresed meg. A psziches bantalmazas annyira alattomos, hogy a legtobb ember tudataban sincs, hogy ez tortenik vele. Csak jonnek ezek a rejtelyes nyavajak, amik sehogy sem mulnak el. Ezert nem segít a tobb eves kezeles sem. Meg a gyogyszerezes sem. Es most nyugodtan legyints es ne tegyel semmit, csak vard a csodat tovabbra is. Aztan ird ki ugyanezt a kerdest 58 evesen is. Sok sikert.
2023. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is volt hosszan tartó bántalmazás alapiskolában és 3 éves koromban is

Hogyan éled ezt meg ? kedves 1. válaszoló

2023. júl. 7. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint amit leírtál. Ezt terápiával lehet gyógyítani ami nem egyszerű dolog. Én is szerencsétlenkedek meg nagyon szorongok emberek közt. Voltak munkahelyeim,de megszüntek pont ez miatt.
2023. júl. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Milyen terápiára gondolsz pontosan ?
2023. júl. 8. 19:07
 5/6 Sanyee88 ***** válasza:

El kell menni boxolni járni. Ott nem csak az ütéseket tanulod meg, hanem vissza is ütsz, ami önbizalmat ad.


Lehet a fóbiád oka, hogy gyengének és elesettnek érzed magad, pedig nem vagy rosszabb te se a körülötted lévő emberektől.

2023. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
óóó hát nekem bemosnak egyet ott helyben összecsuklok soha sem edzettem és tornáztam ,soha 28 évesen vagyok 65 kg
2023. júl. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!