Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Nem bírom tovább

Mit csináljak? Nem bírom tovább

Figyelt kérdés
Rokkantnyugdíjasként dolgozom négy órában és akármilyen ügyesen be akarom osztani a pénzt, nagyon kilátástalan és csak kajára költök de nem bírom ezt a terhet, ezt csak úgy tudnám megoldani ha az albérletből elköltöznék egy átmeneti szállóra és akkor nem kellene ezen aggódni. Többet a betegség miatt nem tudok dolgozni. borzasztóan megvisel pszichésen. Már félek bemenni vásárolni
2023. júl. 11. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kell albérletben laknod? Nincs család, testvér, nagymama, senki? 😰
2023. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, anyukám is beteg, róla is a párja gondoskodik. Szóval nagyon nehéz. Az ukrán háború szenvedő alanyait tényleg sajnálom, de azzal hogy mi magyarok milyen helyzetben vagyunk úgy látom senki nem foglalkozik.
2023. júl. 11. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Online végezhető munka esetleg?
2023. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá de azt tudom hogy csak úgy kerülhetem el az eladósodást ha szállóra költözök. Nem olyan rémes hely az, ott dolgozó emberek vannak, szociális munkások stb
2023. júl. 11. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen szállóra?
2023. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hajléktalanszálló illetve átmeneti szálló
2023. júl. 11. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol négy órában? Hány éves vagy?
2023. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
32 vagyok férfi és takarítok négy órában
2023. júl. 11. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyád és a párja mellett nem férnel el otthon? Ha az én gyerekem lenne ilyen helyzetben, meg a szoba konyhában is megtalálnam a megoldást.
2023. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnád ezt megemelni hat órára és mellé mondjuk kézműves termékeket gyártani otthon, amiket eladhatnál?
2023. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!