Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért esik át sok ember a...

Miért esik át sok ember a kamaszkoron a halálfélelmen?

Figyelt kérdés
Nekem is, néha elfog hogy minek csinálni ezt meg azt ha úgyis egyszer meghalunk. Utána el is múlik, de miért van ez? Mennyi ideig tart átlagban? 17 vok és nemrég kezdődött.
2010. okt. 11. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Megint én, a depressziónak is van ilyen tünete, nézz utána a neten a két betegség tüneteire, hátha van még vmi, amit nem vettél észre, aztán irány az orvos.
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én konkrétan éltem már át halálfélelmet! Furcsa mód tök izgi is volt meg nagyon félelmetes. Még fiatal voltam és a szüleim nem voltak otthon. Meglepetésből be akartam gyújtani a kazánba, mert apám folyton szekállt, hogy én nem végzek semmi házimunkát! Gondoltam most megmutatom. Úgy begyújtottam mint az állat, de a csövek amin keresztül a hő távozhatott volna le volt zárva és én ezt nem vettem észre. Csak akkor figyeltem fel rá mikor a több száz kilós kazán elkezdett pattogni. Pánikonban ráfújtam egy egész poroltót, de még így is egyre melegebb lett. Telefonáltam apámnak, hogy mit csináljak ő meg idegesen elmagyarázta, hogy miket kell megnyitni. Megcsináltam és nagyából 1 óra után már újra normál hőn volt a kazán. Aztán egy kis dorgálással meg 5000ft-al(a poroltó miatt) megúsztam. Így utólag visszagondolva azt mondom egyszer megéri megérezni milyen is ez. Izgalmas és félelmetes :)
2010. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!