Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néktek hogy ment az átállás...

Néktek hogy ment az átállás Rivotrilról Xanaxra vagy másra?

Figyelt kérdés
Engem escitalopram-ra raktak meg xanax-ra, egyelőre nem érzek semmi különöset.

2023. márc. 13. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8-ason, kívül én válaszoltam végig. Nem én kezdtem, megkérdezte én válaszoltam neki, de az nem volt számára megfelelő. Pont tegnap hívtam a dokimat, fellőtte a helyettesítőjét is, de akkor az is hiánycikk még. Elég szomorú, nem véletlenül írták fel nekem is 18 éve. Nem látom át h miért hiánycikk. Állítanak át mindenkit xanaxra.
2023. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen Xanaxra es/vagy antidepresszansra.
2023. márc. 22. 15:26
 13/17 anonim válasza:
Napi egy, délben, 0.5-ös Rivotril elvonása gondot okozott. Frontinnal helyettesítette be orvos. 1 hétig pocsékul éreztem magam. Reggel vert a víz, fejem kába volt. Nem is elvonta, csak hiánycikk, mondta doki. Lett újra, hívtam, azonnal kiírta.
2023. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy a rivot már évekkel ezelőtt be kellett volna vonni, mert elavult, és túl erős függőséget okoz. Én speciel xanaxot kértem, mert a frontintól mentsen meg az Isten a generikumok mindig zsákutcák volták nekem. Egyébként sajnálom aki évekig évtizedekig ezt szedte, és most megszenvedi ezt biztos nagyon-nagyon nehéz ez most nektek. Bár nem értem hogy keletkezett hiány egy viszonlyag könnyen előállítható régi gyógyszerből. Még anno anafranilt is találtam mindig a patikában pedig az sem egy mai csirke.
2023. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni a 0.5 rivot, a 2mg ost nm kapható egyelőre.
2023. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös, köszi az infót.. ✔️ bár, 2 mg-s van fellőve nekem.
2023. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul..

Borzalmasan szorongtam, állandóan pánikrohamok törtek rám..most sem az igazi.

2023. ápr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!