Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitség! öngyilkos akarok...

Segitség! öngyilkos akarok lenni! Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
igen erre az elhatározásra jutottam. még csak 12 éves vagyok de az életem az borzalmas. iskolában nevetség tárgya vagyok. és a szülök sem a legjobbak :( kérlek segítsetek!
2010. okt. 4. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
18 év alatt nem lehetsz öngyilkos. egyébként mi a para, hogy éjfélkor még nem alszol?
2010. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Hogy segitsek? Kossem meg a hurkot vagy mi?
2010. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Énis voltam már nagyonszar helyzetben, és ittvagyok. Amúgymeg nem akarod kiélvezni az életet?
2010. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én azt mondom előtte még éld ki magadat, aztán jobban fogod látni a dolgokat.Én már úgy vagyok ha világvége hangulatom van, akkor se akarok meghalni.Inkább egy elhatározás alakul ki bennem, hogy csak azért is elérem amit akarom, megmutatom a többieknek.Ha minden kötél szakad maximum eltünnék és világot járnék stoppal, kéregetéssel, putri munkával
2010. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hihi! az én helyzetemnél bizz a tied nem rosszabb :D élvezd az életet ne törődj másokkal! ha gondolod írhatsz privátot és majd felveszlek MSN re:)
2010. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szülőkkel?
2010. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Na ne fárassz már... Ennyi eszed van akkor halj meg bazm*g, 12 éves az azt jelenti, hogy kb 8 éve tudsz magadról addig csak baba voltál úgymond, 8 évet bírtál ki az életből? Gratulálok!!! Nincs akaraterőd, akkor hugyozni se mész ki? Ez az ilyen emberek kellenek ide, 12 évesen már világfájdalma van, aztán azt se tudja milyen a világ amiben él... Ügyes vagy! Csak így tovább! Ha a földön vagy vegyél fel onnan valamit b*zmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Két opció van:

1:jön a pubertáskor és megszépülsz testileg, majd a gondolkodásod is megváltozik


2:jön a pubertáskor és nem szépülsz meg, de mindenképpen változni fogsz, gondolkodásilag is


Ha megfigyeled a pubertáskor mindkettőben benne van, én a helyedben megvárnám.

2010. okt. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
"felakasztom magamat, ha minden kötél szakad"
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A pubertás kor egy nagy rakat szar már bocs... 17/f
2010. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!