Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem magam,mik ezek a...

Nem értem magam,mik ezek a dolgaim és miért szorongok néha,ha máskor meg figyelemre vágyok?

Figyelt kérdés

Van,hogy extra mértékben szorongok egy adott helyen(iskola,edzőterem,buszon mikor mellém ülnek,vagy ha fel kell venni a telefont )de emellett nagyon is kifelé fordulo személyiség vagyok,aki ha nincs ennyit egyedül,akkor elmúlik a szorongást és magabiztos lesz.

Sokat csalódtam emberekben,így nehezen ismerkedek,és így egyedül vagyok gyakran,amibe néha beleőrülök.

Kényszer gondolatokkal küzdök,meg depressziós is vagyok,ami néha elmúlik,néha előjön.

Néha megtudnám váltani a világot,cselekszek,motivált vagyok(van hogy ez az érzés egy napig tart,van hogy egy hétig,vagy akár pár óráig),depressziós gyakrabban vagyok,és a csend sem jó ilyenkor.Ha zenét hallgatok ami motiváló akkor fel megy a pulzusom,bepörgök,újra nagyon fent leszek,ha pedig szomorú zenét hallgatok ismét depressziós leszek.Semmi sem jó.Meg egyszerűen vannak dolgok amiket utálok.Peldaul mindennap ugyanoda ugyanazon az úton menni,már hányingerem van tőle.

Mik ezek a dolgaim?kezdek becsavarodni,és már a hangulatjavito se segít amit szedek egy ideje


2023. febr. 5. 03:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudna segíteni pszichológus.
2023. febr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!