Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon vágyom a szeretetre,tör...

Nagyon vágyom a szeretetre,törődésre,figyelemre,sajnos nem igazán kapom meg,ezért egyre inkább magamba fordulok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van családom,de sokat vagyok egyedül.Itthon elvégzem a házimunkát,helyt állok bent a melóhelyen is,de üresnek érzem az életem,és ami a legfontosabb vágyom a szeretetre,hogy figyeljenek rám.

Amikor rám tör ez az érzés,akkor kezdek befordulni kicsit,azt érzem,hogy nem vagyok fontos....mit tegyek?


2022. ápr. 23. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor vagy nézz filmet,vagy menj el sétálni,de a legjobb egy háziállat :)
2022. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Család alatt a szülőket és a testvéredet/testvéreket (ha van) érted vagy már a pároddal élsz. Ha az előbbi, akkor ne aggódj, ha jól választasz, akkor a párodtól mindent megkapsz amire vágysz.
2022. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem párra és gyerekekre gondolt,azért nem is ajánlottam,hogy próbáljon meg ismerkedni! És mond el a párodnak,hogy több szeretetre vágysz!
2022. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,családom van,a gyerekek kamaszok...elmondom a férjemnek,de nem tart sokáig a rám való figyelem,gondolom a 18 éve tartó ismerettség miatt.
2022. ápr. 23. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom már elmúltak az érzések,vagyis ellaposodott a kapcsolat! De ha szólsz neki akkor nem értem miért nem ad több érzelmet!? Attól mert 18 éve vagytok együtt még szerethet,ölelhet,annak nem szabad ,hogy elmuljon...
2022. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!