Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyom ennyire a figyele...

Miért vágyom ennyire a figyelemre?

Figyelt kérdés
Állandóan figyelmet szeretnék az emberektől,ha nem kapom meg úgy érzem nem foglalkoznak velem eléggé. A párkapcsolataim is azért érnek véget legtöbbször mert kikészítem a partneremet. Azt szeretem ha én vagyok akire figyelnek,ha egy társaságban levegőnek néznek,vagy esetleg más nőt tartanak a legszebbnek,szexben nekem kell a másikat kényeztetni, vagy beszélgetésben nem kérdeznek rólam sokat,nem írnak rögtön vissza nagyon megtudok sértődni, van hogy sírok is emiatt. Nemtudom hogy tudnék ezen javítani,vagy mitől lehet ez. Nem vagyok narcisztikus, sőt inkább az ellenkezője nem annyira szeretem magam,vagyis nem vagyok magammal megelégedve stb,szóval az kizárt. Szerintetek?
2020. dec. 6. 21:13
 1/3 Mr. Samu válasza:
Ez mentális gond nem tudom de lehet hogy kissebb korodban nem kaptál elég figyelmet és most kell neked
2020. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a Kripák Andris volt felesége? , mert ő mellette elhiszem hogy ki lehet borulni.
2020. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok férfiben mint te.Nézz utána a covert narcissism tüneteinek.A covert nárcisztikusokra pont, hogy alacsony önértékelés jellemző.
2020. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!