Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kezd elegem lenni az...

Már kezd elegem lenni az életemből, mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve a családomon kívül más emberekkel nem találkozok (csak nagyon ritkán) és már úgy érzem kezdek megbolondulni, már elegem van az életemből is, legszívesebben meghalnék, mégis mihez kezdjek az életemmel? Mielőtt bárki elgondolkodna ez hogy lehetséges, úgy hogy magántanuló vagyok. Barátaim sincsenek.

2022. okt. 7. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy magántanuló? Ha hiányzik a korosztályod társasága, legyél normál tanuló.
2022. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Modot kell talalnod arra, h baratokra tegyel szert. Ez nem fog valtozni, ha valamilyen formaban nem kezdesz el ezellen tenni.

Tenni kell, ehhez kezdj hozza. Hogy mit az a te eleted korulmenyeitol fugg. Miert vagy otthon allandoan?

2022. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Számítógépes játékokban kezdj el ismerkedni az en legjobb baratomat is ott ismertem meg.
2022. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ajánlanál nekem néhány jó számítógépes játékot, kérlek?
2022. okt. 7. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem 3-as vagyok.

Gépigény függő, de League of legends. Mindenki szerint fos, mégis ezzel játszik mindenki, van olyan haverom, akinek onnan lett sok barátja.

Nem barátkozásra, de ha szükséged van társaságra, bezsélgetni akarsz emberekkel, akkor Discordon valami szerver, érdeklődési köröd szerint is kereshetsz,ha tudsz angolul még jobb. De szerintem a Discord toxic nagyon egy idő után.

2022. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én World of Warcraft al játszok jelenleg, de a haveromat Eve Online ban ismertem meg, de az a játék szerintem halott.
2022. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!