Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lefekszem a fejemben...

Ha lefekszem a fejemben általában nagy nyomást érzek. Mi lehet ez? Sőtét szörnyű érzés. Mi ez?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ellene?Én már rettegek az éjszakáktól.Nagyon!!Már lassan ott tartok hogy meg akarok halni pedig nem vagyok egy gyenge ember.Mi lehet ez?
2010. szept. 22. 16:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésedet, nagyon jól esett. Azóta megszüntek a tünetek. Szerencsére nincs agydaganatom se :)
2012. jún. 27. 22:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, és sok sikert a további életedhez.
2012. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen. Nagyon jól esett ez az őszinte érdeklődés. Őszinte, hiszen semmi érdek nem vezérelt, hiszen nem tudod ki vagyok, egyáltalán még azt sem tudod, hogy férfi-e vagy nő vagyok, meg hogy mennyi idős stb., szóval semmit, de te mégis érdeklődtél. Nagyon jól esett.
2012. júl. 10. 19:35
 14/16 anonim válasza:
Írtad hogy 30 éves vagy :) de örülök hogy végül nem lett semmi bajod, (mondjuk 2010-ben még nem ismertem az oldalt de mind1) de akkor miért hasogatott a fejed?
2012. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A stressztől hasogatott. A szorongástól.
2012. szept. 1. 16:07
 16/16 anonim válasza:
és az hogy múlt el? nekem is ilyen problémám van :(
2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!