Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lefekszem a fejemben...

Ha lefekszem a fejemben általában nagy nyomást érzek. Mi lehet ez? Sőtét szörnyű érzés. Mi ez?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ellene?Én már rettegek az éjszakáktól.Nagyon!!Már lassan ott tartok hogy meg akarok halni pedig nem vagyok egy gyenge ember.Mi lehet ez?
2010. szept. 22. 16:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia! Nem volt a családodban epilepsziás? Pl. azt előzi meg ilyen leírhatatlan érzés (aura)...ha teheted, kérd a háziorvosodat, utaljon be neurológiára,ők okosabbak lesznek.
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Anyukám akkor érzett nyomást a fejében (szintén fekvő helyzetben), mikor agydaganata volt..
2010. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy volt e epilepsziás de az biztos hogy a mi családunk,és rokonságunk eléggé gazdagan van megáldva idegi tünetekkel.Rám azt mondták kisdedkorban hogy valószínűleg epilepsziás vagyok vagy leszek.Most 31 éves vagyok.Az agydaganattól is félek, mert valamikor én rengeteg mesterséges édesítőszert fogyasztottam amikről később megtudtam azt, hogy agydaganatot is okozhatnak.Valami nem stimmel velem az biztos.Régóta érzem.Csak félek elmenni.Pedig nekem nagy terveim vannak.Én élni akarok.Különleges adottságaim vannak:profi zongratudás, négy oktáv kiéneklése és még sokminden.Félek hogy mindez hiába.Most ülök és mégis hasogat a fejem.Félek.Nagyon félek.Félek elmenni mert érzem:VALAMI NAGYON ROSSZ FOG KIDERÜLNI!!!!Ha nem tudnék többet írni arra az esetre leírom:ismeretlenül is szeretlek titeket!!!!S gondoljátok meg minden lépéseteket!!!
2010. szept. 22. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
A valóságnál rosszabb a bizonytalanság. Magányos vagy?
2010. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves 22:01 ! Hogy magányos vagyok-e? Eltaláltad.De áruld el:Honnan tudtad?
2010. szept. 23. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Az írásodból.
2010. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jó emberismerő vagy nagyon!!!
2010. szept. 27. 18:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen magányos vagyok és az is leszek míg élek.Mert:bukott diák leszek míg élek.
2010. szept. 30. 13:30
 9/16 A kérdező kommentje:
ez van.
2010. szept. 30. 13:31
 10/16 anonim ***** válasza:
majdnem 2 év telt el, mi történt???
2012. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!