Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Düh kezelési problémái vannak...

Düh kezelési problémái vannak valakinek?

Figyelt kérdés
Valakivel elbeszélgetnék erről, hogyan lehet megszüntetni.
2022. júl. 27. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egy boxzsákot és azt üsd vagy csak nagy általánosságban járj aktív sportedzésre, futni vagy sétálni, meditálj, ezek mind segítenek külön-külön is, hát még együtt
2022. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nincsenek és soha nem is voltak.

Olyan nehéz ezt felfogni??? Ne vádolgasson senki azzal, hogy dühkezelési problémáim vannak, mert szétrúgom a seggét!!!

SOHA NEM VAGYOK IDEGES!!!!

2022. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 😅😅
2022. júl. 28. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is vannak.


Egy focimeccset nem tudok végig nézni, hogy ne jöjjön elő.


Ma is néztem a Fradi - Slovan meccset és amikor a Fradi játékosai felrúgták a szlovàkokat akkor felpattantam én is a székből és összeszorított fogakkal boxoltam a levegőt és mondogattam, hogy "ezaz!! Öld meg!! Verd szét a fejét!"

2022. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
4: mert focimeccset néző tini vagy valószínű, aki majd kinövi, vagy lenyomnak majd egyet, és utána kinövi. Az élet tanít.
2022. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#5 Bárcsak ez volna a helyzet, de tini nem vagyok és a pofonok csak fokozták bennem ezt az érzést. Tini korban en mindig ki voltam közösítve és néha bántalmaztak is. Eleinte úgy voltam vele, hogy szimplán csak le kell szarni a hülyéket, el kell kerülni, de ahogy telt-múlt az idő egyre inkább felgyülemlett bennem a sok feszültség és én is elkezdtem ütni.


Ma már ha valaki nagyon felidegesít úgy érzem meg tudnám ölni.

2022. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Na jó azért ettől több kell faszikám
2022. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dühkezelési problémának oka van. Van egy passzív agresszív/manipulatív ember a környezetedben, tőle kéne megszabadulnod, vagy asszertív módon fellépni vele szemben, de ezt könnyebb mondani, mint megcsinálni.
2022. júl. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!