Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Esztétikai szépészeti beavatko...

Esztétikai szépészeti beavatkozást mikor támogat a TB? Nem feltétlenül rögtön a plasztikai műtétekre gondolok, hanem ha van a problémára mondjuk egyéb kezelési mód is.

Figyelt kérdés
Hasamon szülés után terhességi csíkokkal ellátott kötény-bőr maradt.Milyen orvosi indokkal támogatná a TB ennek kezelését, és hogyan működik ez? Találtam rá kezelést ami hatásos, de nagyon drága (bár sokkal olcsóbb mint egy plasztikai műtét...) Az kell hozzá hogy pszichésen problémákat okozzon, és egy pszicholgus ezt igazolja? Volt valakinek hasonló szépészeti beavatkozása, amit a TB támogatott?
2009. jún. 20. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Sajnos nekem is pont ilyen problémám van,így sokat keresgéltem és rá találtam: orvostodakozó dr horváth péter józsef üsd be a googleba és fel is teheted a kérdésed.Olvasd végig a kérdésekre a válaszait így is sok hasznos dolgot fogsz olvasni.Remélem segíteni tudtam.
2009. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Tudod te, hogy hány nőnek van ilyen problémája? Ha ezeket ingyen megcsinálnák, akkor tönkre menne a TB. Szerintem szinte kizárt, hogy manapság ezt támogassák.
2009. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 14.51 te is olvasd el dr horváth.... válaszait hát igen csak meg lepödnél.elsö voltam
2009. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
három gyerek után a TB támogat egy helyreállító műtétet. has, illetve mellplasztikát is. a nagynéném hasplasztikát csináltatott.
2009. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még a nem túl hasznos 2. választ is.

Tudom hány embernek van ilyen problémája, de a kérdésem ettől független volt.

2009. jún. 20. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok: és nem mellesleg a TB nem ebbe megy/menne tönkre, hanem a rengeteg láncdohányos/alkoholistába, aki mindennek ellenére szétverik az egészségüket, még akkor is, ha tudják, hogy nagy baj van.
2009. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az még rosszabb, egyetértek. De akkor pl. miért nem támogatják a fogpótlást annak, aki hosszú évekig szoptat, havonta jár fogorvoshoz, és mégsem menthetik meg a fogait????
2009. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sokmindent nem támogat a TB amit nagyon is illdomos lenne. Sajnos.

Viszont fent említett témakörben "félfüllel" hallottam valamiféle támogatásról, és ezért kérdeztem rá. Mégiscsak ha valamire van lehetőség, akko rhasználjuk ki, és nehogy azért maradjunk le róla mert nincs róla infonk.

De ezzel még természetesen nem azt akartam mondani, hogy az én problémám egyedülálló, és a legnagyobb a világon.


Nem mellesleg én még csak az első gyerkőcnél tartok, de sajnos a fürdőruháról azt hisazem lemondhatok...legalábbis a 3. gyermek érkezéséig. :-((

(Amúgy meg ide is illik az a régi közhely, hogy: "Mindenkinek a maga baja a legnagyobb!"


Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 20. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy a nagynéném csináltatta a hasplasztikát. én teljesen megértelek, én is megcsinálnám. elég sok hátrány éri a nőket azért, mert szülnek (elhelyezkedési bizonytalanságok, egészségügyi problémák, hogy a fájdalmakról ne is beszéljünk), legalább annyit megérdemelsz, hogy szépnek érezd magad. és ne szégyellj fürdőruhában járni, csak mert szültél egy gyereket...
2009. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy másik honlapon,hogy csináltattak hasplasztikát egy pesti kórházba.De csak abban az estben ha nincs fölösleg és túlsúly az emberen.Az oldal címe hoxa.hu és ott írd be a hasplasztika szót és a fórumok között találsz konkrét esetet.
2009. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!