Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Okostelefonon mit lehet tenni...

Okostelefonon mit lehet tenni google-account kezelési probléma ellen?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az, hogy a telefonom (huawei y6) a fő google fiókomon kívül( ez van beállítva egyébként) más account-okat nem kezel. Tehát belépek az intézményi google fiókba, nem működik vele se a frissítés, se bármifajta funkció (pl. email elküldése), se bármilyen dokumentum megnyitása. Ez a Classroom-on tűnik fel leginkább, mivel telefonon gyakorlatilag nem tudom használni amiatt, mert nem működik az intézményi fiók, ami némi nehézséget okoz, pl. házi beküldésénél. Korábban állítottam valamit, valahogy aktiváltam, de azóta visszaállítottam a gyári beállításokat, így nem működik az account-kezelés. Valaki nem tudná mit lehet kezdeni vele?
2022. ápr. 19. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!